Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса Обсерваторний провулок (Флеболог Одеса Обсерваторний провулок)
Флеболог Одеса Обсерваторний провулок
torri Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Флеболог Одеса Обсерваторний провулок


Здрастуйте форумчани!!!Підкажіть будь ласка, у кого краще лікувати варикоз в Одесі?
 
Агнія Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Ідіть до Залевського Дмитра Михайловича, не пошкодуєте, хороший фахівець.
 
Єрма Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 0
Статус: Offline
У квітні цього року робила у Чайки Михайла Олександровича лазерну операцію з видалення вен на ногах. Тепер у мене новий етап у житті - без ниючих болів у ногах і найголовніше - без набряків.  Настійно рекомендую цього фахівця!
 
Alyonka15 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Вельми талановитий флеболог володіє всіма сучасними методиками операцій! Близько року тому я проходила оперативне лікування у Залевського Д.М. Результатами дуже задоволена, просто приголомшливо! Зараз у мене все чудово, рекомендую цього лікаря!
 
крейзі Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Запам'ятайте, жодні медикаменти не допоможуть радикально розв'язати проблему варикозу, тільки досвідчений фахівець зможе вам допомогти! У цьому я переконалася після того, як лікування варикозу забрало не один рік мого життя. І найприкріше, що результату не було. Поки не потрапила на прийом до лікаря Чайки, який буквально розклав усе по поличках, пояснив усе, зокрема і що таке профілактика варикозу. Після консультації та обстеження прийняла остаточне рішення йти на лазерну облітерацію вен. Сказати, що я вдячна Михайлу Олександровичу - не сказати нічого!
 
Olesya Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернувся до Залевського Д.М. з проблемою нижньої кінцівки. Пояснили всю ситуацію, провели обстеження, зробили операцію. Загалом тільки позитивні емоції, раджу.
 
Аліхан Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
У нозі були неприємні відчуття, втома, ниючий біль тощо. Вирішив перевірити. Виявилося, що 1 із вен ноги не працює, хоча видимого варикозу не було. Михайло Олександрович вилікував. По роботі видно, що профі.
 
Васек17 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила процедуру "Клакс" у Залевського Дмитра Михайловича. Не подобалася естетика ніг. Чудовий лікар, результат чудовий, задоволена на 100%.
 
Еліза75 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Чайки М.О. з варикозом гомілки і стегна правої ноги. Лікар провів лазерну, практично безболісну, операцію, результатом залишилася дуже задоволена. Цей лікар проявив себе як грамотний фахівець у своїй справі, дуже ввічливий і просто приємна людина. Рекомендую!
 
Jaromir Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Дайте, будь ласка, контактні дані цих флебологів, життєво необхідно. Заздалегідь дякую.
 
Васек17 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Скидаю вам дані - Залевський Дмитро лікує у 2-му відділенні Медіна на Пастера 9, контактний телефон 0971039911.
 
крейзі Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Даю вам інформацію - Чайка Михайло приймає в Малиновській лікарні, телефон для запису 0976447223.
 
torri Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Велика подяка всім за рекомендації!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса Обсерваторний провулок (Флеболог Одеса Обсерваторний провулок)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: