Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Порадьте ангіоневролога Одеса (Порадьте ангіоневролога у Одесі)
Порадьте ангіоневролога Одеса
Гриня Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Порадьте ангіоневролога Одеса


Доброго дня, шановні форумчани! У мене термінові проблеми, і мені потрібен ангіоневролог. Якщо у вас є рекомендації, будь ласка, поділіться.
 
Аріадна Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Здраствуйте! Я нещодавно була в ангіоневролога Патрашку Катерини Вікторівни. Вона - справжній професіонал! Допомогла мені впоратися з мігренню, яка мене мучила роками.
 
Вікторіан Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Аріадна, я теж був у доктора Патрашку. Вона так уважно вислухала всі мої проблеми і призначила лікування, яке дійсно допомогло.
 
Ноябрина Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Слухайте, а хто-небудь чув про лікаря Калюжну Тетяну Євгенівну? Моя мама шукає хорошого ангіоневролога, і я думав, може, спробувати її?
 
Алісія25 Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Ноябрина, я була у Калюжної Тетяни Євгенівни, і можу сказати, що вона також чудовий фахівець. Дуже компетентна і добра. Мені допомогла з головними болями.
 
tartanya Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Я згоден з Алісія25. Якщо вашій мамі потрібен хороший ангіоневролог, то Тетяна Євгенівна - чудовий вибір.
 
Арсенія Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя бабуся теж лікувалася у Калюжної Тетяни. Вона страждала від судинної дистонії, і Тетяна Євгенівна розробила для неї ефективну терапію.
 
Даміра Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую, за поради! Я розповім мамі про обох фахівців, і вона зможе вибрати, до кого звернутися. Якщо вам не важко, залиште контактні дані цих фахівців.
 
Арсенія Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Калюжна приймає в клініці Лікаріум, записатися на прийом можете за телефонами - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Вікторіан Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
До Катерини Патрашку можете записатися за телефоном - 0934815955, приймає на Болгарській 38 у поліклініці.
 
Еда Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашка Катерина Вікторівна і Калюжна Тетяна Євгенівна - обидва чудові лікарі. Важливо знайти того, хто підходить конкретному пацієнтові краще.
 
АндрійЧудаков Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Згоден, Едо. Головне, щоб пацієнт був комфортний із лікарем і довіряв йому. У підсумку, ми всі шукаємо допомогу для свого здоров'я.
 
Барсукова Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хотіла подякувати форумчанам за пораду звернутися до ангіоневролога Патрашки Катерини Вікторівни. Вона знайшла у мене проблему, про яку я навіть не підозрювала. Дуже задоволена результатом!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Порадьте ангіоневролога Одеса (Порадьте ангіоневролога у Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: