Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Масаж на дому Одеса ціни (Масаж на дому Одеса ціни)
Масаж на дому Одеса ціни
Алсу Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Масаж на дому Одеса ціни


Усім привіт! У мене питання: - потрібен масаж на дому в Одесі, але не можу зрозуміти ціноутворення, а також кваліфікації рекламованих масажистів. Може хтось підкаже оптимальну ціну за масаж вдома і порадить хорошого фахівця. Відгуки та рекомендації потрібні, а то в рекламі можна написати що завгодно!
 
ОленаКарр Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Алсу ()
Відгуки та рекомендації потрібні, а то в рекламі можна написати що завгодно!
Я такої ж думки  smile 

Ну можу розписати що знаю.

Ціни на масаж на дому в Одесі дуже різняться... На дошках оголошень на кшталт ОЛХ і т.д. можна знайти безліч фахівців із масажу, але є велике але... Найчастіше на дошках розміщують оголошення масажисти, які не мають досвіду і кваліфікації, але масаж у них від 80 гривень і вище, щоправда якість такого масажу не дуже хороша.
Хороші ж фахівці з масажу часто не залишають оголошень на рекламних сайтах (у них просто немає на це часу)... У нормальних масажистів і мануальних терапевтів і так, за сарафанним радіо, багато людей іде.

Масажист, який раніше мене і мою сім'ю обслуговував, виїхав за кордон і мені довелося шукати іншого. Я коли шукала нового масажиста-мануального терапевта, то я облазила і цей форум, і інші одеські форуми... Одразу відмовилася від рекомендацій жінки-масажиста (оскільки в жінок у 90% випадків слабкі руки, через що страждає якість масажу), хоча їх і було не багато.
На цьому форумі мені порекомендували масажиста, який працює як у себе вдома, так і виїжджає додому до пацієнтів. Почитала про нього відгуки в інтернеті - багато людей рекомендувало його. Ціна масажу мене влаштувала: 100 гривень вдома в нього і 200 гривень вдома в мене. Мій старий масажист брав 200 гривень вдома у себе і 300 гривень вдома у мене.

Почала його викликати до себе додому, мені дуже сподобався. У результаті моя подруга з міжхребцевою грижею в нього лікувалася. Їй було раніше навіть важко ходити, а після його масажів радіє, що навіть немає болю ніде.

Якщо треба буде, то залишу Вам його телефон, зверніться.
 
Алсу Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата ОленаКарр ()
На дошках оголошень на кшталт ОЛХ і т.д. можна знайти безліч фахівців із масажу, але є велике але... Найчастіше на дошках розміщують оголошення масажисти, які не мають досвіду і кваліфікації, але масаж у них від 80 гривень і вище, щоправда якість такого масажу не дуже хороша.
Дякую, підтвердили мої побоювання!
Цитата ОленаКарр ()
Одразу відмовилася від рекомендацій жінки-масажиста (оскільки в жінок у 90% випадків слабкі руки, через що страждає якість масажу), хоча їх і було не багато.
Теж не хочу жінку масажистку.
Цитата ОленаКарр ()
Почала його викликати до себе додому, мені дуже сподобався. У результаті моя подруга з міжхребцевою грижею в нього лікувалася. Їй було раніше навіть важко ходити, а після його масажів радіє, що навіть немає болю ніде.
Я так зрозуміла, що він не тільки масажист, а й мануальний терапевт?
Цитата ОленаКарр ()
Ціна масажу мене влаштувала: 100 гривень вдома в нього і 200 гривень вдома в мене. Мій старий масажист брав 200 гривень вдома у себе і 300 гривень вдома у мене.
На сьогоднішній день ціна у нього хвилі прийнятна.
Цитата ОленаКарр ()
Якщо треба буде, то залишу Вам його телефон, зверніться.
Так, залиште тут його номер, щоб я могла з ним зв'язатися.
 
ОленаКарр Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Алсу ()
Я так зрозуміла, що він не тільки масажист, а й мануальний терапевт?
Так, знаю що він багатьох людей на ноги поставив і моїм рідним теж дуже допоміг.
Цитата Алсу ()
Так, залиште тут його номер, щоб я могла з ним зв'язатися.
Контактні телефони: 048 7010704, 063 4877825, 067 7844314, 050 9935792
Владислав
 
Galina Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Алсу, Знаю його. Хороший масажист. Можете почитати тему про Владислава, я його там рекомендувала http://uaodessa.com/forum/36-2468-1
Про нього тільки позитивні відгуки скрізь. Хороший фахівець. У нас майже весь форум у нього лікує проблеми з хребтом.
 
Алсу Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата ОленаКарр ()
Контактні телефони: 048 7010704, 063 4877825, 067 7844314, 050 9935792Владислав
Спасибі, вже з ним зв'язалася. Спасибі за екскурс по цінах і рекомендацію. Сьогодні ввечері до мене приїде.
Цитата Galina ()
Про нього тільки позитивні відгуки скрізь. Хороший фахівець. У нас майже весь форум у нього лікує проблеми з хребтом.
Так, Вам теж спасибі. Почитала про нього відгуки в інтернеті. Дуже мені сподобався, за рекомендаціями. Дякую.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Масаж на дому Одеса ціни (Масаж на дому Одеса ціни)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: