Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Огляд гінеколога Одеса ціна (Огляд гінеколога Одеса ціна)
Огляд гінеколога Одеса ціна
Алмазитта Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Огляд гінеколога Одеса ціна 


Доброго дня, шановні форумчанки! Хочу запитати вашої думки про те, до якого гінеколога краще звернутися для огляду і лікування? Цікавлять відгуки про кваліфікованих фахівців, на кого можна покладатися. Буду вдячна за ваші рекомендації та досвід!
 
Адельфіна Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 193
Репутація: 0
Статус: Offline
За весь час, як я спостерігаюся у Наталії Дмитрівни Гарбузенко, вона неодноразово допомогла мені своїми кваліфікованими порадами, пов'язаними з моїм здоров'ям, зі своєчасним призначенням різних видів лікування. Раджу, до неї звернутися.
 
Персія Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж стикалася з подібним питанням і можу порадити Гарбузенко Наталію Дмитрівну. Наталя Дмитрівна - та людина, яка повністю присвячує себе і своє життя роботі і не шкодує своїх сил та енергії для своїх пацієнтів.
 
Ромія Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу підтвердити рекомендацію про Гарбузенко Наталію Дмитрівну. Вона справді чудова лікарка! Була в неї кілька разів і вона завжди була на висоті. Чуйна, уважна, професіонал своєї справи.
 
Береслава Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Після рекомендації знайомих звернулася до Колосової Олесі Василівни. Це дійсно грамотний фахівець! Уважно вислухала, призначила необхідні аналізи та процедури. Я дуже задоволена результатом і рекомендую її всім!
 
Алінка Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж хочу висловити подяку за рекомендацію до Колосової Олесі Василівни. Це дійсно професіонал своєї справи! Дуже уважна і турботлива. Рекомендую звернутися до неї!
 
Власта Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до рекомендацій щодо Наталії Дмитрівни Гарбузенко. Спостерігаюся у неї вже багато років і вона завжди на висоті. Дуже вдячна за її професіоналізм і турботу!
 
Денна Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу також відзначити професіоналізм і турботу Наталії Дмитрівни Гарбузенко. Вона дійсно чудовий лікар! Рекомендую!
 
Івона Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Після безлічі розчарувань звернулася до Колосової Олесі Василівни і не пошкодувала! Вона наполягла на повному обстеженні і провела лікування чудово. Дуже рекомендую!
 
Вілора Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Може хто-небудь підкаже, як можна записатися до цих лікарів і де вони приймають?
 
Власта Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Наталія Дмитрівна Гарбузенко приймає в ЖК №3 на Старопортофранківській, 67. Телефонуйте і записуйтеся на консультацію +380660081932.
 
Алінка Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся Василівна приймає в МКЛ №10, її контактний телефон - 096-671-75-63.
 
Індіра Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за рекомендації! Дуже важливо мати можливість звернутися до кваліфікованих фахівців. Буду мати на увазі ваші поради під час вибору гінеколога.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Огляд гінеколога Одеса ціна (Огляд гінеколога Одеса ціна)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: