Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Найкращий ангіоневролог Одеса (найкращий ангіоневролог у Одесі)
Найкращий ангіоневролог Одеса
BeckyJ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий ангіоневролог Одеса


Здрастуйте, шановні форумчани! Мені потрібен ангіоневролог з хорошою репутацією. Якщо у вас є рекомендації або ви були у такого фахівця, будь ласка, поділіться своїм досвідом.
 
Беатріс Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт, друзі! Хочу поділитися радістю. Була на прийомі в ангіоневролога Патрашку Катерини Вікторівни. Вона справжній професіонал! З нею я відчула себе в надійних руках.
 
Bozena Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Беатріс, я тоже обращался к Патрашке Екатерине Викторовне. Она действительно умница. Мои проблемы со сосудами решены благодаря ее знаниям и заботе.
 
Мідея Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене була проблема з головними болями, і я пішла до ангіоневролога Калюжної Тетяни Євгенівни. Вона просто чарівниця! Дуже уважна і турботлива лікарка.
 
Люда1980 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Точно, Мідея! Калюжна Тетяна Євгенівна допомогла і мені. Її рекомендації щодо лікування були дуже ефективними. Дуже вдячний їй за допомогу.
 
Багдана Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт, хлопці! Я теж звернулася до Калюжної Тетяни Євгенівни через мігрень. Її професіоналізм і доброзичливість мене вразили.
 
МонаЛіза Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
А я вибрав ангіоневролога Патрашку Катерину Вікторівну. Вона якось відразу зрозуміла мої проблеми і запропонувала лікування, яке допомогло. Рекомендую!
 
Каміла145 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені пощастило, що я потрапила до Калюжної Тетяни Євгенівни. Вона не тільки компетентний фахівець, а й дуже добра жінка. Дуже приємно було з нею працювати.
 
РозанаУВ Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день! У мене є наболілі проблеми, і я б хотів отримати консультацію ангіоневролога. Будь ласка, підкажіть, як я можу записатися до лікаря Калюжної Т.Є.?
 
Багдана Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Даю вам телефони клініки Лікаріум, де приймає Тетяна Калюжна, - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87, телефонуйте і записуйтеся.
 
Тихон Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя подруга порадила звернутися до ангіоневролога Патрашка О.В. для вирішення моїх проблем. Як я можу записатися на прийом до неї?
 
Bozena Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Вікторівна, 1-а поліклініка, вул. Болгарська, 38, телефон 0934815955.
 
Ляда Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за рекомендації! А як я зрозумів, обидва лікарі дійсно хороші. Це так здорово, що є такі професіонали в нашому місті.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Найкращий ангіоневролог Одеса (найкращий ангіоневролог у Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: