Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Приватна клініка Лікаріум відгуки (Приватна клініка Лікаріум відгуки)
Приватна клініка Лікаріум відгуки
Mia4519 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Приватна клініка Лікаріум відгуки
 


Привіт, дорогі форумчани! Я планую відвідати клініку "Лікаріум" і хотів би почути ваші відгуки про неї. Яке було ваше загальне враження від клініки? Чи були ви задоволені наданими послугами?
 
Шарлотта Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Вперше побувала у психолога-гіпнолога Козлова Яна. Була приємно здивована тим, як швидко вдалося досягти результату. Рекомендую!
 
Гелія Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Клініка Лікаріум - це місце, де сучасні технології та лікарське мистецтво переплітаються на благо пацієнтів.
 
Іда Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Клініка Лікаріум - справжній порятунок! Гінеколог Міщенко О.О. вислухав мене уважно і професійно підібрав лікування.
 
Нана Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя донька - підліток із характером. Завдяки психологу Фендюрі Марії Олегівні з Лікаріуму, ми почали краще розуміти одне одного.
 
Мімозаа Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Невролог Калюжна Тетяна Євгенівна виявила у мене проблеми, про які я навіть не підозрювала. Тепер почуваюся набагато краще.
 
Амелія Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Ендокринолог Догонова Марія провела дослідження на найвищому рівні. Я тепер краще розумію свій стан і знаю, як стежити за здоров'ям.
 
Філіп Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Кардіолог Павлов С.В. в Лікаріумі докладно пояснив мені, як підтримувати здоров'я серця. Тепер я знаю, які кроки зробити для профілактики.
 
Діора Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Уважний ЛОР Гурська Т.В. допоміг мені впоратися з хронічними проблемами носа. Тепер дихаю на повні груди!
 
Маріне Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Ліхачова з Лікаріуму створила теплу і довірчу атмосферу, що особливо важливо при таких візитах. Ставилася до моїх запитань із розумінням!
 
Мелітта Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте! Хто-небудь із вас знає, де розташована клініка "Лікаріум" і як до неї записатися?
 
Мімозаа Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Клініка Лікаріум розташована на Генуезькій 1/2, контактні телефони для запису - +38 (048) 230-90-02, +38 (096) 388-18-99, +38 (095) 751-31-63, +38 (093) 542-94-87.
 
Івана Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікарі Лікаріуму не тільки лікують, а й пояснюють кожен етап лікування, це дійсно цінно.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Приватна клініка Лікаріум відгуки (Приватна клініка Лікаріум відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: