Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Людмила Миколаївна Левіна відгуки (Людмила Миколаївна Левіна відгуки)
Людмила Миколаївна Левіна відгуки
Павла Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 192
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна Левіна відгуки


Доброго часу доби! Цікавить сімейний лікар із клініки "Лікаріум" - Левіна Людмила Миколаївна. Яку інформацію про неї можете розповісти. Ви вважаєте її грамотним фахівцем? Які будуть ваші коментарі про цього лікаря.
 
Яка Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Хворіла я дуже давно, багато разів зверталася до різних фахівців, у різні клініки, призначали різне лікування, але воно було неефективним. Людмила Миколаївна провела огляд, обстеження і негайно приступила до лікування. Незважаючи на складнощі лікування, ефект був досягнутий відмінний.
 
Маріанна Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже грамотний і уважний фахівець. Вислухала всі мої скарги, провела ретельний огляд. Заспокоїла мене і призначила лікування, яке допомогло вже найближчим часом! Ось таких грамотних фахівців мало в наших клініках!
 
ОлесяО Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Це дуже уважний і грамотний фахівець, звертаючись до якого, я завжди відчуваю зацікавленість саме допомогти, розібратися в проблемі та призначити правильне лікування. Рекомендую!
 
люсія Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходила лікування у Людмили Миколаївни не так давно, результатом залишилася задоволена. Важливо для мене було те, що лікарка детально консультувала мене з усіх питань. Рекомендую. хороший фахівець.
 
Ромашка Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Тривало турбували болі в животі, поміняла багато лікарів, поки випадково не потрапила на прийом до Людмили Миколаївни. Уважність і чуйність до проблеми пацієнта відразу розташувала до себе. Ніяких непотрібних обстежень. Тільки лікування "по справі". Рекомендую цього фахівця як компетентного і професійного лікаря.
 
Ікра Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна на прийомі дуже уважно поставилася до скарг, одразу порадила, які аналізи здати, що я і зробила негайно. Завдяки правильному лікуванню, швидко відновилася. Не хотілося б хворіти звичайно, але якщо раптом... То тільки до цього лікаря. Сімейний лікар Левіна грамотна, а головне, і дуже позитивна людина.
 
Федора Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся у Людмили Миколаївни Левіної. Завжди адекватне і грамотне лікування. Уважне ставлення до пацієнта. Зрозуміле пояснення діагнозу. Нічого зайвого не призначається. Раджу її всім!
 
Ярана Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся у неї вже кілька років, дуже грамотна, чуйна, доброзичлива, завжди вислухає уважно і завжди допоможе. Дуже висококваліфікований фахівець!
 
петра Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший лікар! Чуйна, дуже уважна, доброзичлива. Інший сімейний лікар призначив антибіотик, але він не допомагав. Людмила Миколаївна відразу поставила правильний діагноз і призначила лікування. Протягом усього лікування допомагала і турбувалася про стан здоров'я.
 
юджі Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть, будь ласка, як можна укласти з нею декларацію?
 
Ромашка Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте в клініку Лікаріум і записуйтеся на прийом, ось номери телефонів клініки - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
астра Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар! Дуже ввічлива, уважна, компетентна, професіонал з великої літери. Завжди вислухає і дасть висококваліфіковані рекомендації щодо лікування. Побільше б таких лікарів у нашій медицині.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Людмила Миколаївна Левіна відгуки (Людмила Миколаївна Левіна відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: