Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Одеса центр (Гінеколог Одеса центр)
Гінеколог Одеса центр
Мілана Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Одеса центр


У мене було 2 завмерлі вагітності. Здали купу аналізів, тепер уже рік ніяк не можемо зачати дитину. Може хтось знає хорошого лікаря, який розбирається в цьому? Порадьте. будь ласка!
 
bbarbiee Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім раджу, якщо вам потрібен грамотний фахівець. Спостерігаюся у Лариси Євгенівни вже кілька років, до неї спостерігалася у різних лікарів Кожухар А.В., Швець В.М., але тільки вона допомогла мені впоратися з моїми змінами (міома, ендометріоз, порушення гормонального фону) і підтримує мене в стабільному стані. Хочеться відзначити її уважне і вимогливе ставлення до мого лікування, зайвого нічого не призначить, всі маніпуляції проводить акуратно, безболісно, на всі питання відповідає докладно.
 
Афон Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Лихачова Лариса Євгенівна - чудовий лікар із професійним досвідом. Рік тому ми зверталися до неї з дружиною, щоб пролікуватися і зачати другу дитину, і вона нам дуже допомогла. Лікування дружині провела дуже якісно, і тепер я можу стверджувати, якщо потрібно відновити здоров'я, звертайтеся саме до неї. У нас росте міцний і здоровий малюк, і ми просто щасливі. З пацієнтами Лариса Євгенівна поводиться обережно, завжди робить точні та раціональні висновки, призначає серйозне результативне лікування.
 
Мартаа Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар - Лариса Євгенівна! Майстер своєї справи! Все чітко. Нічого зайвого, все по справі. Вона сувора, але все по ділу, тому що їй, як і пацієнту, важливий позитивний результат у лікуванні. Лариса Євгенівна провела детальну консультацію і повне обстеження. Потім я почала лікуватися і підійшла до цієї справи дуже відповідально, тому що з таким лікарем по-іншому не можна. Результатом лікування дуже задоволена, повністю здорова тепер. Таких лікарів, як Олена Миколаївна, необхідно цінувати і берегти. Усім жінкам її з готовністю рекомендую!
 
FillOlga Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже подобається Лариса Євгенівна - як лікар і як людина. Я спостерігаюся у неї, і для себе я з гінекологом-ендокринологом уже визначилася. Це воістину талановитий фахівець, детально вивчає ситуацію і підбирає комплексне лікування індивідуально для кожного пацієнта. Після такого лікування в мене все налагодилося, зараз я взагалі жодних скарг не маю.  Лариса Євгенівна і уважна, і сувора до пацієнта, якщо вона сказала, що треба виконувати рекомендації, то краще так і зробити. Лікар може і підбадьорити, і заспокоїти по-доброму. У неї є головна риса - чесність, вона нічого зайвого не нав'язує, на совість працює людина.
 
Едік Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Якби не Ольга Опанасівна Міщенко, ми з дружиною так і мучилися б, бігали б по лікарях, таких як Кожухар, Швець, у надії вилікуватися і завагітніти. Ольга Опанасівна після проведення обстежень розібралася в чому причина, поставила дуже точний діагноз і вилікувала мою дружину. Зараз ми щасливі батьки, а все завдяки професіоналізму лікаря і вчасно наданій допомозі.
 
Фіма Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Лихачова Лариса - це професіонал своєї справи, лікар, який реально допомагає своїм пацієнтам! Я знаю про що говорю, тому що моя дружина спостерігається тільки у неї. За цей час ми народили доньку. Завдяки спостереженню і лікуванню у цього фахівця, моя дружина здорова.
 
Вола Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
За рекомендацією лікувалася у лікаря-гінеколога Ліхачової. Після повного обстеження виявили причину, яку довгі роки не могли виявити такі лікарі, як Чебаненко, Кожухар, Журавльова з Медіна. Пройшла повний курс лікування під чуйним наглядом лікаря.  Я дуже задоволена.
 
Івга Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар, лікар з великої літери! Професіонал своєї справи! Ходила до Ольги Опанасівни і буду ходити. Допомогла мені виносити здорову дитину, незважаючи на високий тиск.
 
Мімоса Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Я можу записатися на прийом до Лариси Євгенівни?  Залиште і дані Ольги Опанасівни.
 
FillOlga Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Записатися можна за телефоном: 094-917-34-22.  Лариса Євгенівна та Ольга Опанасівна приймає в клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі 60.
 
8Ulyana Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікувалася у Лихачової Лариси Євгенівни, залишилася дуже задоволена курсом лікування! Дуже уважний і грамотний лікар! Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Одеса центр (Гінеколог Одеса центр)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: