Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Березівка (Гінеколог Березівка)
Гінеколог Березівка
Лія Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Березівка


Останнім часом стали турбувати болі та порушення менструального циклу. Порадьте до якого лікаря мені краще звернутися в Березівці?
 
Ілона25 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була у багатьох лікарів у Березівці, чесно сказати, жодного я не можу вам порекомендувати, мені не сподобалося ні їхній підхід, ні їхнє лікування. Щоб повністю впоратися зі своєю проблемою, я їздила в Одесу, до дуже грамотного гінеколога - Лихачової Лариси Євгенівни.
 
Краля Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Я раджу Міщенко Ольгу Опанасівну - прекрасний лікар! Це єдиний гінеколог, який усі маніпуляції робить акуратно і непомітно для тебе. Дуже тактовний, все по справі говорить.
 
Оліса Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Я потрапила до Лариси Євгенівни з волі випадку і дуже рада. Лікарка уважна, підбадьорила і підтримала, приємно мати справу з такими фахівцями. Мою думку, звісно, можна вважати суб'єктивною, але за період моєї вагітності Лариса Євгенівна 5 лікарка і мені є з чим порівнювати. Рекомендую!
 
Іветта Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар, чудовий фахівець, який не втратив людяності, що для нас (пацієнтів) дуже важливо! Давно в неї спостерігаюся, повністю їй довіряю! Уперше звернулася до неї з приводу ерозії шийки матки, коли ситуація була дуже серйозною. Відтоді проблем немає.
 
Алевтина Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікувала у Лариси Євгенівни ерозію шийки матки, дуже-дуже мені сподобався цей лікар, до того приємна жінка. Добра, все розповість. Всі б такі лікарі були!
 
Ліна Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко Ольга Опанасівна - дуже уважний лікар. Доброзичливе ставлення, призначає ефективне лікування, стежить за результатом. Рекомендую!
 
Маріне Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна потрапити на прийом до лікаря Лихачової?
 
Краля Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88 - администратор клиники Наталья.
 
Іоланта Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Де працює доктор Міщенко?
 
Ілона25 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Мищенко Ольга Афанасьевна, клиника Ликариум, 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Віда Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Багато років є пацієнткою Лариси Євгенівни. Уважна, обізнана, компетентна. Не читає нотації, а допомагає, призначає лікування і домагається результату. Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Березівка (Гінеколог Березівка)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: