Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Найкращі гінекологи Одеси (Найкращі гінекологи Одеси)
Найкращі гінекологи Одеси
Муля Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращі гінекологи Одеси


Страждаю постійними запаленнями придатків, порадьте лікаря, який допоможе мені остаточно вилікуватися? У нашій ЖК мені знімають тільки рецидив, який через певний час повторюється.
 
Цветана Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверніться до Лихачової Лариси Лариси, чудовий лікар, який докопується до всіх дрібниць і обов'язково знайде причину ваших бід.
 
Іриза Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Приходила до лікаря не на плановий огляд, а з конкретною проблемою. Лариса Євгенівна провела огляд (жодного дискомфорту не відчула, лікар проводила всі маніпуляції дуже акуратно). Призначене лікування допомогло (вже на 4 день больові відчуття зникли), після курсу лікування аналізи теж показали, що все в нормі. Рекомендую!
 
Мелітта Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Найадекватніший гінеколог у місті - Міщенко Ольга Опанасівна. Прекрасно пояснює суть проблеми. Добре спілкується з пацієнтками. Лікування допомогло, за це йому моя подяка.
 
Зориночка Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Ліхачова дуже хороший лікар! Пунктуальна, грамотна і приємна жінка. Рекомендую! Вирішить Вашу проблему.
 
Жюлі Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудова лікарка-гінекологиня - Ліхачова Л.Є.. Компетентна, ввічлива і на всі запитання докладно відповіла, і лікуванням я залишилася задоволена.
 
Gala37 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасний фахівець, чудовий лікар, дуже компетентний, грамотно і зрозуміло все пояснює. Один із небагатьох лікарів, який справді хоче розібратися в проблемі й допомогти. Усе чітко і по справі. На прийомі комфортно і легко. Дуже рада, що потрапила до Ольги Опанасівни на консультацію і тепер стежити за своїм здоров'ям буду тільки під його керівництвом. Дуже рекомендую.
 
Cyba Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть у якій клініці працює лікарка Ліхачова і де вона знаходиться?
 
Іриза Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна працює в клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі 60. Контактний номер - 0634975942.
 
дила Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
До Ольги Опанасівни можна записатися? Якщо так, то за яким номером телефону?
 
Цветана Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, записуйтеся - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Дженні Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна - дуже грамотний фахівець. Поставила правильний діагноз, що не могли зробити інші лікарі. Відповідає докладно на запитання, все пояснює.  Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Найкращі гінекологи Одеси (Найкращі гінекологи Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: