Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невропатолог Одеса на Малиновського (Невропатолог Одеса на Малиновського)
Невропатолог Одеса на Малиновського
Ella Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Невропатолог Одеса на Малиновського


Усім здрастуйте, шукаю допомоги в пошуку хорошого невролога. Потрібні рекомендації до професіоналів. Порадьте контакти і дані грамотного лікаря на основі Вашого досвіду, а також відгуків близьких.
 
Daria19 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 200
Репутація: 0
Статус: Offline
В Одесі не вийшло знайти досвідченого фахівця. У разі, якщо на сайті підкажуть, піду.
 
ТаняКальченко Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Спробуйте звернутися до Калюжної Т.Є. або до Патрашка О.В. - дуже обізнані неврологи.
 
КсеніяЯ Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар-невролог Калюжна - дуже хороший лікар! Прийшла з м'язовими спазмами. Була здивована професіоналізмом і залишилася повністю задоволена консультацією. Думаю, що вона досить професійна. Найголовніше - поставила правильний діагноз. Вона змінила моє життя на краще.
 
ЮліяКруз Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Неврологічні проблеми стали для мене нерозв'язною головоломкою, поки я не зустрів Патрашку Катерину Вікторівну. Її унікальні методи і увага до деталей допомогли мені позбутися міжхребцевої грижі.
 
Ка20 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Калюжна Т. Е, невролог в особі якої я знайшла допомогу! Завжди грамотно призначає лікування, вислухає, допоможе порадою, підтримає. Вона робить все, щоб її пацієнти досягли поставленої мети. Професійно, чітко, все по справі, без зайвих фраз і витрат. Відмінний, грамотний лікар! Спеціаліст!
 
Ясміна Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли моя міжхребцева грижа призвела до нестерпного болю, я зважився звернутися до Патрашки Катерини Вікторівни. Вона не тільки допомогла мені позбутися болю, а й навчила запобігати йому в майбутньому.
 
Margarita27 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, де працює ці фахівці?
 
Zhorzhina Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина Вікторівна, 1-а поліклініка Болгарська 38, працює тільки з дорослими, телефон 0934815955.
 
петра Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Невропатолог-епілептолог Калюжна Тетяна Євгенівна, клініка Лікаріум, працює тільки з дорослими, телефон 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Білоусова Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернувся до невролога Богатирьової, і був шокований її некомпетентністю. Вона не тільки не провела належну діагностику, а й припустилася серйозних помилок. Краще уникати її і шукати більш кваліфікованого фахівця.
 
ssofiaa Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі, за коментарі, до найкращих фахівців у нашому місті.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невропатолог Одеса на Малиновського (Невропатолог Одеса на Малиновського)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: