Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Найкращий нутриціолог Одеси відгуки (Найкращий нутриціолог Одеси відгуки)
Найкращий нутриціолог Одеси відгуки
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий нутриціолог Одеси відгуки

Доброго дня відвідувачі сайту! Цікаво знати, які нутриціологи у нас в Одесі найкваліфікованіші? Заманливо знати вашу точку зору про таких профі.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Консультувалася з багатьма, але знайти мені не вдалося грамотного фахівця. У тому разі, якщо ви знаєте про такого лікаря, який вам вилікував, порекомендуйте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Корисно дізнатися з перших рук, які фахівці медицини наразі найграмотніші, а то я вже віднедавна в пошуку і мої висновки не втішні.
 
Liana Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу я вступити в полеміку з попередньою пані, знаю, у нас є такі лікарі, які на сто відсотків найграмотніші в даній професії, і я можу їх порадити, це - нутриціологи Кузьмінова Катерина Валеріївна і Решетник Катерина Володимирівна.
 
Калиночка Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Худну під керівництвом нутриціолога Катерини Володимирівни Решетник! Вона професійно призначила для мене індивідуальну програму. Одна з небагатьох нутриціологів, хто розуміє механізм роботи гормональної системи, що робить її супер-професіоналом своєї справи.
 
Інга Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго шукала відмінного дієтолога-нутриціолога. І ось знайшла! Порекомендували Решетник Катерину Володимирівну - це найпрофесійніший нутриціолог на моїй пам'яті. Вона єдина у своїй кваліфікації, змогла допомогти мені правильно розрахувати харчування при фізичному навантаженні.
 
Майя1976 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Наскільки я можу судити, найкращий нутриціолог-дієтолог Кузьмінова Катерина, вона зробила нереальне - єдина, яка допомогла мені набрати вагу. Вдячна від щирого серця! Професіонал, який постійно розвивається, весь час підвищуючи професіоналізм.
 
Mila26 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна, відвідувала Кузьмінову Катерину. Можу сказати за неї, як за найкращого нутриціолога в цій сфері. Я хочу її рекомендувати.
 
Каркуша Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Вельмишановні городяни, заінтригували ці фахівці, можете залишити дані про цих лікарів?
 
Роуз Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Залишаю, з радістю - Катерина Валеріївна Кузьмінова працює в клініці Доктор Благо Плюс на вул. Дмитра Донського 2а/7, особистий телефон 0931536900
 
іррма Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Залишаю вам інформацію - нутриціолог Решетник приймає онлайн, особистий телефон 0636093278.
 
Антонія Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Дійсно сказали, що Решетник і Кузьмінова грамотні лікарі в Одесі, знаю з особистого досвіду. У цій спеціалізації, крім них, більше ні до кого піти.
 
Барсукова Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за ваші поради!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Найкращий нутриціолог Одеси відгуки (Найкращий нутриціолог Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: