Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінекологи відгуки Одеси (Гінекологи відгуки Одеси)
Гінекологи відгуки Одеси
Беніта Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінекологи відгуки Одеси


Підкажіть грамотного гінеколога, до якого можна звернутися? У мене кіста яєчника, радять робити операцію, хочу спробувати вилікувати медикаментозно, тому й шукаю грамотного і обізнаного гінеколога.
 
Індіра Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам рекомендую Лихачову Ларису Євгенівну. Багато моїх знайомих спостерігаються у цієї лікарки, всі задоволені. Лариса Євгенівна - лікар від Бога, таких у нашому місті одиниці.
 
Адельфіна Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 193
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго вибирала лікаря, щоб був гінеколог-ендокринолог, і потрапила до Лихачової Лариси Євгенівни. Вона мене здивувала своїм підходом до моєї проблеми. А я - дуже важкий пацієнт із великим набором болячок! Дуже сподобалося, що лікар не призначає зайвого, а тільки все по справі. Щира й уважна - обов'язково буду рекомендувати її всім! Я дуже задоволена, що є такі лікарі.
 
Береслава Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу одразу сказати, що це п'ятий гінеколог, до якого звертаюся, після Кожухар, Морозової, Чебаненко. І точно знаю, що тепер із будь-якою проблемою тільки до Лариси Євгенівни. Огляд проводить досить акуратно, врахувала мій негативний досвід. За що їй величезне людське спасибі. Дискомфорту ніякого не було. Дуже сподобалося, що завжди все пояснює. Під час маніпуляцій розповідала, що робить, які відчуття можуть виникнути. Під час призначення аналізів пояснювала, навіщо вони потрібні і що будемо робити після отримання результатів. На всі запитання відповідала розгорнуто, наводила статистику, приклади - тобто не порожнє "так треба", а доказову базу. Не залякує, що зазвичай характерно для гінекологів. Враження дуже приємне.
 
Ромія Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Багатьох гінекологів (Бевз, Морозова, Карауш) у місті мені довелося обійти, але жоден не зміг мені допомогти. Виписували дорогі ліки, які давали тимчасовий ефект полегшення (але ніяк не лікували). І тільки Лариса Євгенівна змогла мені допомогти у лікуванні хвороби, вирішила мою проблему остаточно. Дуже грамотний і зацікавлений в одужанні пацієнта фахівець, абсолютно адекватне обстеження і лікування. Тепер - тільки до неї.
 
Алмазитта Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі величезне Міщенко Ользі Опанасівні за професійний підхід до моєї проблеми. Все було дуже коректно і тактовно! Лікар грамотний і дуже приємний у спілкуванні. Всім рекомендую! Буду приходити тепер тільки до неї!
 
Малта Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Я спостерігаюся у лікаря Ліхачової Л.Є.. Завжди чуйна, доброзичлива і позитивно ставиться до всіх своїх пацієнтів. Я прийшла з дуже великою проблемою, здала всі необхідні аналізи, і призначене лікування дало позитивні результати. Я дуже вдячна за проведене правильне лікування! Рекомендую, підтверджено на особистому досвіді!
 
Варфоломія Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Сподобалися професійність і тактовність гінеколога Міщенко О.А.. Вміє підбирати ліки, які ефективні й не розоряють. Рекомендую!
 
гражина Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
У якій клініці приймає лікарка Ліхачова і скільки коштує прийом?
 
Алмазитта Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Ліхачова приймає в клініці "Лікаріум", прийом коштує 600 грн. Особистий телефон Лариси Євгенівни - 0634975942.
 
Юзефа Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна дані для запису до Міщенко Ольги Опанасівни?
 
Індіра Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Записатися можете за цими номерами телефонів - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Ідіт Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко Ольга Опанасівна дуже ввічливий, уважний лікар. За короткий час прийому завжди докладно відповість, без зайвої "води" медичної. Почуття тривоги знімається в раз після прийому в такого лікаря. Відчувається, що людина багато знає і правильно мислить!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінекологи відгуки Одеси (Гінекологи відгуки Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: