Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса 14 поліклініка (Флеболог Одеса 14 поліклініка)
Флеболог Одеса 14 поліклініка
Юllia Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Флеболог Одеса 14 поліклініка


Проблеми з венами, вже давно, зараз ноги стали опухати й дико нити. біль нестерпний. Підкажіть хорошого флеболога, дуже потрібно. Заздалегідь дякую.
 
Зоня Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене був дуже важкий випадок із варикозом на лівій нозі.  Мені допоміг флеболог Залевський Дмитро Михайлович. Він впорався з ним на всі 100! Це фахівець, який знає свою справу і повністю відповідає за свої дії!
 
Lilnas Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Ось уже місяць минув, як я зробила операцію з видалення вени у Чайки Михайла Олександровича, все пройшло чудово, навіть не зрозуміла, що була це операція. Післяопераційний період також був без проблем! На даному етапі нога не турбує. Рекомендую цього лікаря як професіонала і просто приємну людину!
 
Zhorzhina Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотний лікар, фахівець вищого профілю! Я до Дмитра Михайловича приїжджаю з Подільська і лікуюся тільки у нього! І повірте, його знають і записуються на прийом з усієї Одеської області.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 5
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар, дійсно, від бога! Розуміє, як людина свого пацієнта. Учора пройшла операція з видалення вен, усе добре, уже вдома!
 
ВоваСтоянов Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотний, уважний, прекрасний фахівець. Виконав склеротерапію практично безболісно. Усім рекомендую Залевського Д.М., чудовий лікар.
 
ЧургуліяСаша Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходив операцію у Чайки М.А., залишився задоволений і професіоналізмом лікаря, і організацією. Були дані чіткі рекомендації, як до, так і після операції. Операція проведена швидко, точно і з мінімальним дискомфортом.
 
ВарвараСавинська Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитро Михайлович Залевський - кваліфікований лікар, працює на результат. Дуже рекомендую!
 
СтеблянкоДаня Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Оперувалася двічі в Чайки Михайла. Перша операція була рік тому, результат сподобався, всі вени пішли. Друга операція була місяць тому, але цього разу вирішили спробувати новий спосіб "Лазерна операція", враження чудові, вже одразу після операції я не відчувала труднощів у пересуванні, жодних больових відчуттів.
 
МарахтанЄвгенія Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як можна потрапити до Чайки М.О. Буду дуже вдячна.
 
ЧургуліяСаша Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Ділюся з вами інформацією - флеболог Чайка лікує в лікарні №10, контактний телефон 0976447223.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 12
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете мені дати контактні дані Залевського Дмитра.
 
ВарвараСавинська Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Скидаю вам дані - Залевський Дмитро приймає в медінституті на Пастера 9, особистий телефон 0971039911.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса 14 поліклініка (Флеболог Одеса 14 поліклініка)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: