Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Хороші акушери Одеса відгуки (Хороші акушери Одеса відгуки)
Хороші акушери Одеса відгуки
Ілена Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші акушери Одеса відгуки


Дівчата, порекомендуйте! Ніяк не можу вибрати акушера, у якого буду народжувати, а вже 28 тиждень.  Може поділіться своєю думкою, хто в кого народжував.
 
Daria19 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 200
Репутація: 0
Статус: Offline
У нашому місті не вийшло знайти грамотного лікаря. Якщо на форумі порекомендують запишуся на прийом.
 
ТаняКальченко Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Я готова з попередньою одеситкою вступити в полеміку, бачила щонайменше 2-ох лікарів - Подоляна Олександра Ілліча і Полюлях Оксану Анатоліївну, які точно найграмотніші в такій медичній класифікації і до них рекомендую записуватися на прийом без ризиків за своє здоров'я.
 
Mariana1989 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу запевнити, що Подолян А.І. - найкваліфікованіший акушер. Кесарів зробив шикарно, шовчик ідеальний. Дуже зобов'язана цьому лікарю.
 
Yolka33 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Акушерка Полюлях О.А. - професіонал своєї справи. Зробила КР чудово, без наслідків Дівчатка, ідіть народжувати тільки до цього акушера, не пошкодуєте!
 
Olesya8 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Мої пологи приймав акушер Подолян А. І. Своїм професіоналізмом допоміг благополучно розродитися. Я залишилася задоволена!
 
Inga1983 Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Я народжувала з акушеркою Полюлях О.А., з нею пологи пройшли незабутньо. За наступною дитиною тільки до неї!
 
Zhorzhina Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Акушер-гінеколог Полюлях Оксана Анатоліївна, працює в пологовому будинку №5, вулиця Маршала Говорова 28, телефон 0973540073.
 
петра Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Акушер-гінеколог Подолян Олександр Ілліч, 7 пологовий будинок Одеси, Космонавтів 11Б, телефон 0960390029, 0667225294.
 
Білоусова Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду написав, що акушери Подолян О. І і Полюлях О.О. - найрозумніші фахівці в місті, знаю з особистого досвіду. У даній спеціалізації, крім них, більше немає до кого звернутися.
 
Poplavskaya Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую, за відгуки, до найкращих фахівців в Одесі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Хороші акушери Одеса відгуки (Хороші акушери Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: