Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Лихачова Лариса Євгенівна Одеса відгуки (Лихачова Лариса Євгенівна Одеса відгуки)
Лихачова Лариса Євгенівна Одеса відгуки
Клара Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Лихачова Лариса Євгенівна Одеса відгуки


Планую вагітність. Підкажіть до якого лікаря краще звернутися для обстеження перед і подальшого ведення під час вагітності?
 
Калерія Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже рекомендую доктора. Після криворуких лікарів Журавльової та Кожухар боялася відвідувати гінекологів просто до жаху. З Ларисою Євгенівною відразу складаються довірчі стосунки, огляд проводиться вкрай делікатно. Такий рівень професіоналізму взагалі бачу вперше. Обов'язково повернуся, і дуже раджу, якщо потрібно до жіночого лікаря, відвідати саме Лихачову.
 
Люція Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігалася з ведення вагітності у Лариси Євгенівни. Дуже позитивне враження! Відмінний фахівець, приємна жінка. Завжди заспокоїть і підтримає. Уважна. Завжди на зв'язку і відповідає на будь-які запитання. Всі напрямки і рекомендації виправдані і своєчасні.
 
Румія Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за професіоналізм! Завдяки такій чуйній і наполегливій лікарці, як Лариса Євгенівна, я в 39 народила здорового хлопчика. Рекомендую!
 
Дуся Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Пішла до Лариси Євгенівни за рекомендацією, не пошкодувала жодного разу! Чуйна і дуже уважна лікарка, не залікує, завжди пояснить усі діагнози і призначення. Раджу!
 
Архідея Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже довго шукала адекватного лікаря, раніше потрапила на гінеколога Морозову з ЖК № 14, залишилися жахливі враження. Мені порадили звернутися до Лариси Євгенівни. Одразу підібрала лікування, яке мені підходить і за станом здоров'я, і за кишенею. Не сумнівайтеся і записуйтеся на прийом!
 
Ася5 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 130
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна - єдина лікарка, яка спростувала попередні діагнози і медикаментозним способом привела мене в ідеальний стан. УЗД, аналізи потім були дуже хороші. Чудо-жінка! Побільше таких лікарів нашому місту. Усім рекомендую.
 
Павла Повідомлення # 8
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 192
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть у якій клініці я можу знайти Лихачову Ларису?
 
Румія Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна приймає в клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі.
 
Аіна Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися на прийом і скільки коштує консультація?
 
Дуся Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Записатися на прийом можна за телефонами: 094-917-34-22, 098-761-01-28.
 Прийом коштує 500 грн.
 
Марьяна Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна - найкращий фахівець, дуже добра приємна жінка, завжди на позитивній хвилі. Усю складну вагітність вела в неї і дуже задоволена, малюк народився вчасно, все гаразд!  Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Лихачова Лариса Євгенівна Одеса відгуки (Лихачова Лариса Євгенівна Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: