Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Досвідчені психологи в Одесі (Досвідчені психологи в Одесі)
Досвідчені психологи в Одесі
Мирка12 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 214
Репутація: 0
Статус: Offline
Досвідчені психологи в Одесі


Вітаю вас! У моєї дочки виникла несподівана життєва ситуація. Потрібна терапія перевіреного психолога.
 
сабінянка Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж заманливо почути про такого фахівця, бо проходила курс у багатьох, але результату не було.
 
Архідея Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Привабливо з'ясувати про розумного фахівця, який нарешті з'явився у нас в Одесі. У випадку, якщо порекомендуєте, обов'язково проконсультуюся.
 
Викусся Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
А я відшукала таких доків - це Тетяна Сергіївна Гончарова і Козлов Ян Леонідович. Чудові професіонали своєї справи, раджу їх відвідати, вони точно допомагають у вирішенні важких ситуацій.
 
Мартаа Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович - дивовижний психолог, професіонал своєї справи і чудова людина. Усі, хто шукає допомоги у вирішенні своїх емоційних проблем, можуть отримати в його особі грамотну допомогу.
 
Уся Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Це було моє перше звернення до психолога. Тетяна Сергіївна грамотний фахівець своєї справи. Дала поради з приводу подальшого розв'язання моєї проблеми і все зрозуміло пояснила. Я їй дуже вдячна.
 
Яка Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
З першої зустрічі Ян Леонідович встановив довірчу атмосферу, яка одразу ж допомогла мені відчути себе комфортно і впевнено. Він проявляє глибоке розуміння та увагу до моїх проблем, і попри їхню складність, підходить до них із чуйністю та професіоналізмом.
 
Сапфіра Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна дуже допомогла! За 2 дні допомогла мені потрібними словами і думками донести до мене помилки, які я робила у стосунках. Можна сказати, що вивела мене з депресії. Вперше за довгі місяці зникло відчуття тривоги і я нарешті відчула себе щасливою жінкою.
 
Анюта Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Козлов має чудову здатність слухати і ставити точні, продумані запитання, які допомагають мені розібратися у своїх думках і емоціях. Він справжній емпат, який дає змогу відчути, що я важливий і мої проблеми мають значення. Завдяки його навичкам комунікації та емоційній підтримці, я відчуваю, що можу відкритися і ділитися своїми труднощами без страху звуження або осуду.
 
Гіта Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Гончарова дуже грамотний фахівець, допомогла, так би мовити, "розплутатися" в питанні, яке мене цікавить, і подала ідею, як надалі вчинити в моїй ситуації.
 
Інеса Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Одесити! Хочу потрапити до Яна Козлова, можете написати його контактні дані. Залиште і контакти Тетяни Гончарової.
 
Зірка Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
З Яном Леонідовичем можна зв'язатися за номером телефону - 093 5727387, приймає він у клініці Лікаріум.
 
Люція Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Під час війни Тетяна Сергіївна виїхала за кордон, консультує онлайн через телеграм, вайбер, ватсап - 0987000260.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Досвідчені психологи в Одесі (Досвідчені психологи в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: