Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Порекомендуйте хорошого мануаліста в Одесі (Порекомендуйте хорошого мануаліста в Одесі)
Порекомендуйте хорошого мануаліста в Одесі
Мирка12 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 214
Репутація: 0
Статус: Offline
Порекомендуйте хорошого мануаліста в Одесі


Добрий вечір! Ми шукаємо кваліфікованого мануаліста. Хто стикався і вам поправили здоров'я, порадьте.  Якщо знаєте, порекомендуйте.
 
Dora21 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж цікаво розвідати про такого фахівця, бо була у багатьох, але результату не добилася.
 
Ава Повідомлення # 3
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 238
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікавенько дізнатися про тямущого фахівця, який тепер з'явився у нас в Одесі. За умови, якщо направите, обов'язково сходжу.
 
Листик Повідомлення # 4
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 174
Репутація: 0
Статус: Offline
А я виявила такого супер професіонала, але він веде прийом тільки дорослих пацієнтів - це Забранський Владислав Володимирович. Відмінний професіонал своєї справи, раджу його відвідати, він дійсно сприяє у вирішенні проблем зі здоров'їшком.
 
Ждана Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Так правильно, Владислав Володимирович гідний лікар, допоміг відновити спину. Дуже йому вдячна і теж його раджу!
 
Розочка Повідомлення # 6
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 254
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже грамотний лікар. Він Лікар з великої літери, оскільки працює сам і своїми руками повертає здоров'я пацієнтам.
 
криска Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Унікальний лікар із чарівними руками, рятує мене не вперше. Дуже пощастило, що знайшла такого фахівця.
 
Вичка Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, ви правильно описали: доктор Забранський - винятковий доктор, який нам допоміг з кіфозом.
 
Дама Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже сильний фахівець. Усе детально пояснює і розповідає. Призначене лікування допомогло швидко.
 
Люся45 Повідомлення # 10
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович хороший фахівець. Проводить необхідну процедуру добре. Мене влаштовує його робота і його ставлення до мене.
 
Павла Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 192
Репутація: 0
Статус: Offline
Громадяни Одеси! Хочу звернутися до Забранського Владислава Володимировича, можете вказати його контакти.
 
Огнеса Повідомлення # 12
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
Ловіть інформацію - Владислав Володимирович Забранський працює за адресою Б. Хмельницького 49, контактні телефони 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Регіна Повідомлення # 13
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу засвідчити, що Забранський Владислав Володимирович найрозумніший фахівець у нас у місті.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Порекомендуйте хорошого мануаліста в Одесі (Порекомендуйте хорошого мануаліста в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: