Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Стоматолог Одеса відгуки (Стоматолог Одеса відгуки)
Стоматолог Одеса відгуки
Snoww Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Стоматолог Одеса відгуки
 


Вітаю! Чи можете поділитися своїм досвідом із певним стоматологом в Одесі, розповісти результати? І порадити найкращого лікаря.
 
Nickol77 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
На жаль, не можу знайти хорошого фахівця серед стоматологів, яких я відвідувала.
 
Ніка358 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Я весь час шукав досвідченого стоматолога, який міг би розв'язати всі мої проблеми із зубами, але поки безуспішно.
 
Таяна Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Я знайшла чудового стоматолога, який провів якісне лікування моїх зубів, використовуючи високоякісні матеріали і підходячи до процесу з істинним професіоналізмом.
 
Сафія Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Чи можу я дізнатися більше про фахівця-стоматолога, до якого ви звернулися і залишилися задоволеними?
 
Евіта Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович Дизик - мій вірний рятівник у світі стоматології. Його високий професіоналізм і дбайливе ставлення до моїх стоматологічних проблем зробили мій досвід лікування по-справжньому незабутнім.
 
Ромія Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Я безмірно задоволена роботою стоматолога Дізіка. Він не тільки якісно виконав свою роботу, а й зрозуміло пояснив, які кроки слід зробити для підтримки здоров'я зубів.
 
Гуля Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікування з Євгеном Анатолійовичем Дизиком було просто чудовим. Він провів протезування моїх зубів з високою професійною акуратністю і безболісно. Я настійно раджу його послуги.
 
Жакі Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Результат лікування, проведеного Дизиком О.О., перевершив усі мої очікування, і тепер я вже давно звикла до своїх зубів, які мають вигляд і відчуваються неймовірно натурально.
 
анжеліна Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 141
Репутація: 0
Статус: Offline
Я наполегливо рекомендую Дизика Євгена Анатолійовича всім, хто шукає досвідченого і чуйного стоматолога. Він - справжній професіонал, який розуміє потреби та занепокоєння пацієнтів.
 
Аніса Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
Чи є номер телефону, за яким можна зв'язатися з Євгеном Анатолійовичем?
 
Ромія Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Щоб зв'язатися з лікарем Дизиком Євгеном Анатолійовичем, ви можете зателефонувати за номером 0677003055.
 
Ілона25 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки вашій пораді, я знайшов найкращого стоматолога в особі доктора Дизика. Дякую за це!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Стоматолог Одеса відгуки (Стоматолог Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: