Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Колосов Олександр Одеса відгуки (Колосов Олександр Одеса відгуки)
Колосов Олександр Одеса відгуки
СкоттШелбі Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосов Олександр Одеса відгуки


Дівчатка-хлопчики хто відвідував уролога Колосова Олександра Миколайовича, залиште відгук, Можете рекомендувати цього лікаря?
 
Магдалина20 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий фахівець, про таких кажуть: лікар від Бога! Уважний, компетентний, контактний, по-справжньому зацікавлений допомогти! Одразу вселяє довіру! Дуже рада тому, що довірила вирішення проблем зі здоров'ям цьому фахівцеві! Призначене лікування допомогло, я знову живу звичайним життям!  Олександра Миколайовича рекомендую!
 
Леоніла Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже уважний і хороший лікар! Звернулася до нього із симптомами сечокам'яної хвороби, призначив дієве лікування, яке швидко допомогло, і після сьогоднішнього УЗД нирки в порядку та запалення знято. Що сподобалося, то що не призначали ніяких зайвих аналізів і препаратів, як це часто буває. Лікар завжди на зв'язку в разі чого і завжди дуже доброзичливий. Рада, що нарешті знайшла собі відмінного уролога!
 
Азарій Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Під час першого ж відвідування мене обстежили повністю. Чітко і грамотно був поставлений діагноз. Все ретельно і дохідливо пояснив, розповів усі етапи лікування. Повернув нам надію в те, що у нас будуть діти.
 
Igor2001 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар від Бога! Не побоюся цих слів! У короткі терміни вирішив проблему на 100%+, результат - двоє дітей. По грошах: помірно. Основні витрати на аналізи. Нічого не шкодую. Був у інших лікарів, результати - викачування грошей, проблема не вирішувалася.
 
Іванка66 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотний відмінний уролог! Відчувається досвід і серйозна кваліфікація. У чоловіка були серйозні чоловічі проблеми. Олександр Миколайович провів курс лікування і, можна сказати, поставив чоловіка на ноги. Ми тепер знаємо, до кого звертатися в разі потреби!
 
Kukuruzam Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Я, справді, побачив, що людина любить свою роботу і каже все по справі. Просто так час не втрачає, не займається "викачуванням" грошей. Він реально хоче допомогти пацієнтові. Моя думка, що він грамотний фахівець і знає свою справу.
 
Kristy12 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
У яку клініку ви зверталися, щоб потрапити до Олександра Миколайовича?
 
Леоніла Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович приймає в 10-й лікарні на Малиновського, він ще й оперуючий хірург.
 
AidaNikolaychuk Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
А телефон його зберігся?
 
Магдалина20 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, зберігся - 0967424737.
 
Inga1983 Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Вирішила сходити до Олександра Миколайовича. Дійсно, позитивні відгуки підтвердилися. Дуже грамотний фахівець, розклав усе по поличках. Прийом тривав годину, а не 10 хвилин. Максимально уважно вислуховує, шукає саме причину, а не глушить симптоми. Я вже втратила надію знайти чудового уролога і вирішити свою проблему, але лікар мене вразив. Думаю, я знайшла свого уролога.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Колосов Олександр Одеса відгуки (Колосов Олександр Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: