Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Найкращий флеболог Одеса (Найкращий флеболог Одеса)
Найкращий флеболог Одеса
поліна35 Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий флеболог Одеса


Добрий день! У когось був досвід спілкування і лікування у флебологів? Можете порадити певного лікаря до якого краще звернутися і він допоможе з цією проблемою?
 
Dana1990 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Довгий час у мене боліла і набрякала ліва нога. Я звернулася на консультацію до лікаря-флеболога Чайки М.А.. і мені порадили зробити ЕВЛК. Після лазерної операції ефект шикарний, шкодую, що раніше боялася і відкладала цю процедуру на потім. Процедура пройшла швидко і безболісно. Рекомендую не відкладати цю процедуру і звертатися до лікаря Чайки!
 
Valentina7 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Записалася для обстеження варикозу на лівій нозі до Михайла Олександровича Чайки. За результатами рекомендував лазерну коагуляцію. Він же проводив операцію і післяопераційні обстеження. Операція пройшла успішно, практично безболісно. Більш грамотного фахівця я ще не зустрічала.
 
Zhanna072 Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 209
Репутація: 0
Статус: Offline
А я хочу порекомендувати лікаря Залевського Дмитра Михайловича. З першого огляду я зрозуміла, що потрапила в надійні руки. І я не помилилася. Проходила лікування протягом року. Процедура - ендовазальна лазерна коагуляція нижньої кінцівки. Результатом залишилася задоволена. Дмитро Михайлович професіонал високого рівня і дуже уважний лікар!
 
Zinulya Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Залевський - просто лікар своєї справи.  Зробила операцію на дві ноги і просто в захваті. Ніякої зайвої інформації, все досить зрозуміло пояснив. Дуже рада, що потрапила саме до нього. Хороший лікар. Прямо рекомендую.
 
Collapse Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Минуло півроку після того, як Михайло Олександрович Чайка зробив мені операцію на ногах. Я почуваюся просто чудово. Таке відчуття, що я багато років носила камені на ногах, а тепер у мене їх немає. Я ніяк не можу звикнути до цієї легкості та свободи і дуже рекомендую Михайла Олександровича.
 
Caroline Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
У травні 2021 року я до лікаря Залевського Д.М.. Відмінний фахівець! Легка рука, легкий характер, такт у всьому. Операцію провів чудово! Я позбулася жахливо некрасивих вен на гомілках. Щиро вдячна і всім рекомендую доктора Залевського!
 
Barbara0 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Підшкірна вена на правій нозі не працювала, вени випирали й сильно просвічували крізь шкіру. Нога боліла. Дмитро Михайлович зробив мені УЗД. Було ухвалено рішення про проведення ЕЛВК. Лікар сам мені провів процедуру. Всім рекомендую, процедура проведена чудово!
 
Nadya3 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила операцію одночасно на обидві ноги в листопаді 2020 року. Склеювали лазером основні вени й уколом дві невеликі вени. Все пройшло успішно. Результатом дуже задоволена, тепер сміливо можу ходити в спідницях і шортах, і рекомендую вам звертатися саме до Чайки Михайла Олександровича!
 
Nino0o Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати інформацію щодо цих двох лікарів: де приймають і номер телефону?
 
Barbara0 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Залевський Дмитро Михайлович, працює у 2-му хірургічному відділенні Медіна на Пастера 9, зв'язатися можна за телефоном 0971039911.
 
Nadya3 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Чайка Михайло Олександрович, приймає в МКЛ №10 на Малиновського 61а, телефон 0976447223
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Найкращий флеболог Одеса (Найкращий флеболог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: