Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Фітотерапевт Одеса (Фітотерапевт Одеса)
Фітотерапевт Одеса
Стася Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Фітотерапевт Одеса
 


Форумчани! Можете порекомендувати досвідченого фітотерапевта? Я шукаю фахівця з хорошою репутацією в галузі фітотерапії, який зможе допомогти з хронічним панкреатитом.
 
ЗуєвАндрій Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Стася, мій досвід лікування фітотерапією був негативним. Я очікував отримати допомогу, але залишився розчарований результатами лікування.
 
ДубовМакс Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Фітотерапія не подіяла на мене. Я б рекомендував розглянути інші методи лікування для тих, хто шукає вирішення своїх проблем.
 
КальченкоБорис Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт усім! Я була у фітотерапевта Горєвої Світлани Володимирівни і це було дивно! Її рецепти допомогли мені впоратися з проблемами травлення.
 
ГамлетБалашов Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
КальченкоБорис, так, я теж звернувся до неї з проблемами зі шлунком. Її натуральні трав'яні чаї дійсно зняли мої симптоми.
 
Березін Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була у Світлани Володимирівни з артритом, і її трав'яні компреси допомогли знизити запалення і біль.
 
Vladlen Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були проблеми з нервовою системою, і Світлана Володимирівна порекомендувала мені трави, які дійсно допомогли заспокоїти нерви.
 
Айнур Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були шкірні проблеми, і Світлана Володимирівна порекомендувала мені змінити дієту й додати певні трави. Результати були помітні через кілька тижнів.
 
Mariana1989 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене здивувало, як Світлана Володимирівна приділяє увагу всім моїм симптомам і прислухається до моїх потреб.
 
Самсон Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
А ще вона дуже добра і обнадійлива. Я відчувала, що в мене є підтримка на шляху до одужання.
 
Vska25 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Її підхід до лікування унікальний. Вона вчить розуміти, як важливо підтримувати своє здоров'я природними методами.
 
Вишневський Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені потрібна консультація фітотерапевта Горєвої С.В. Як я можу записатися на прийом?
 
Березін Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Світлана Володимирівна веде консультації виключно онлайн, телефонуйте за номером 0934389010.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Фітотерапевт Одеса (Фітотерапевт Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: