Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса 11 поліклініка (Флеболог Одеса 11 поліклініка)
Флеболог Одеса 11 поліклініка
Аріадна Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Флеболог Одеса 11 поліклініка


Здраствуйте, сімейний лікар дала направлення до флеболога, сказала, що це скоріше за все варикоз. Можете порекомендувати грамотного флеболога.
 
Arno0 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
З віком з'явилася проблема з венами на нозі. Звернувся до лікаря-флеболога Чайки Михайла Олександровича за порадою знайомих. Лікар дуже уважний, грамотний, пояснив докладно, що можна і потрібно зробити в моїй ситуації. Я погодився на операцію склеротерапії. Він провів операцію, зараз я почуваюся чудово. Він - фахівець високого рівня, дуже рекомендую вам його відвідати.
 
Ангел Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Пройшла лікування у чудового лікаря Чайки М.А., який знає свою справу, чудовий фахівець! Все розповість і розкладе по поличках. Було дуже страшно, але лікар знає свою справу і може заспокоїтися, розповівши все поетапно! Звертайтеся, не пошкодуєте і будете здорові.
 
ЮліяКруз Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
З віком у багатьох з'являються проблеми з венами. Так от, виявила проблеми в моєї матері. Михайло Олександрович зміг допомогти моїй матері, незважаючи на складність проблеми. Курс лікування і відновлення зайняв більше місяця, зате тепер приємно подивитися на людину.
 
Андріана78 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до чудового флеболога півтора місяця тому, абсолютно нічого не втратила, тільки залишилася в плюсі, бо варикозне розширення вен було вилікувано Михайлом Олександровичем Чайкою.
 
Бєляєва Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя дочка порадила мені Залевського Дмитра Михайловича, довго боролася з проблемою вен на ногах. Прийом пройшов дуже добре, лікар душевно поговорив зі мною. Операція була безболісна. Для мене пройшла досить легко, тож я досить швидко відійшла від неї. Багатьом раджу Залевського Д.О., видно, що він майстер своєї справи!
 
Белла Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернувся до Дмитра Михайловича з ниючим болем у лівій нозі, під час ультразвукового дослідження виявили проблему, яку можна було виправити тільки за допомогою операції. Він одразу призначив дату і час. Було проведено ендовазальну лазерну облітерацію однієї магістральної Вени і мініфлебектомію на одній нижній кінцівці. Усе пройшло на найвищому рівні!
 
Авдотья Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
За відгуками друзів звернулася до флеболога Залевського з приводу варикозу, прийом і лікування відбулися на чудовому рівні.
 
Шура1990 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Понад 30 років мучилася від болю в ногах. Потім пощастило познайомитися з професіоналом своєї справи! Дуже уважним і чудовим лікарем Залевським Дмитром. Дуже вдячна йому, він зробив моє життя легким і вільним.
 
Йося Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже цікаві лікарі, дайте контакти, хочу сходити до них на консультацію.
 
Авдотья Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Надаю вам інформацію - Залевський Дмитро Михайлович працює у 2-му відділенні Медіна на Пастера 9, телефони для запису 0971039911.
 
ЮліяКруз Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Ділюся з вами інформацією - Чайка Михайло Олександрович лікує в лікарні №10, особистий телефон 0976447223.
 
Аріадна Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Велика подяка за рекомендації.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса 11 поліклініка (Флеболог Одеса 11 поліклініка)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: