Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Лікар невролог Одеса (Лікар невролог Одеса)
Лікар невролог Одеса
Ніна Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар невролог Одеса


Потрібен грамотний лікар невролог в Одесі, щоб, можливо, призначив додаткові дослідження і перевірив попередній діагноз, поставлений іншим лікарем неврологом. Порадьте, будь ласка, з особистого досвіду.
 
EgorMeh Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Раніше б порадив невролога Скоробреха В'ячеслава Захаровича, але схоже йому пора на пенсію. Мені раніше допоміг, а кілька місяців тому помилився в діагнозі дружини, як результат гроші на вітер ще й шкода від неправильного лікування.
 
Андроніус Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, років 10 тому він був хороший, зараз взагалі ніякий, розводить тільки на мануалку, щоб бабла закосити.
 
ВеселаБабуся Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Не рекомендую невролога Макаренко Олену Геннадіївну, 14 препаратів призначила, а я питаю: - "Крім них мені ще їжа покладена чи тільки медикаменти їсти?"
 
Мадмуазель Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Не рекомендую Танєєва Олега і Гек Людмилу Юріївну з Одрекса, обидва лікували не від того, після них змогла поставити правильний діагноз і вилікувати невролог Патрашку з першої поліклініки на Болгарській, її можу рекомендувати.
 
Надія Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Не рекомендую з того ж Одрекса Сергія Фернандеса, після його призначень стало ще гірше, прибрала препарати стало трохи легше. Сама зараз шукаю хорошого невролога.
 
Експерт Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж рекомендую Патрашку О.В., вона найкращий невролог в Одесі, вилікувала після неправильного лікування в розпіареної Тагібекової Фатіми Кіясівної. Патрашку уважний невролог і хороший лікар.
 
Ніна Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Уже не вперше чую, що Патрашку Катерина класна лікарка невролог. Хто в неї був, розкажіть про прийом і лікування в неї, і залиште її контактний номер телефону.
 
Мадмуазель Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина Вікторівна лікарка невролог у поліклініці №1 на Болгарській, у неї була 3 рази, огляд, призначення і контроль у динаміці. Вона оглядає дуже уважно, робить різні тести, так уважно мене жоден лікар невролог не оглядав. Записатися можете за номером телефону - 0934815955.
 
Miara Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж поставила неправильний діагноз Тагібекова Фатіма Кіясівна, не рекомендую.
 
Ксюшa Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Курницька Світлана Миколаївна невролог з "Он-Клінік", якого треба обходити стороною, 3 прийоми у неї і 3 різних діагнози для мене. Викачування грошей, а щодо лікування навіть сама визначитися не може.
 
Гaлинкa Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Не рекомендую з Інто-Сани невролог Бєляєв Анатолій Олександрович, мямля, нічого толком пояснити не може, діагнозу немає, лікування не зміг призначити.
 
Ніна Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі всім за відгуки, тему можна закривати.

Сходила за рекомендацією до Патрашка Катерини, пройшла лікування, все задоволена, симптомів більше немає. Єдиний мінус, до неї запис довгий, потрапила на прийом майже через тиждень, одразу не змогла мене записати, а так усім задоволена.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Лікар невролог Одеса (Лікар невролог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: