Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Консервативна міомектомія Одеса відгуки
Kimma Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Консервативна міомектомія Одеса відгуки
 

Форумчани, маю таке неприємне захворювання, як міома, і лікарі настійно рекомендують провести консервативну міомектомію. Чи можу я дізнатися, до якого лікаря краще звернутися для проведення цієї операції в Одесі?
 
Hedina Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж зіткнулася з міомою і звернулася до Колосової Олесі Василівни. Вона - чудовий фахівець, який провів мені консервативну міомектомію. Рекомендую!
 
Odita Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Після довгих пошуків і консультацій я вибрала Колосову Олесю Василівну для проведення операції. Її професіоналізм і увага до деталей вселяють довіру. Операція пройшла успішно.
 
Аллуся Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу порекомендувати Колосову Олесю Василівну. Вона провела мені консервативну міомектомію, і я повністю задоволена результатом. Процес відновлення був швидким і без ускладнень.
 
Bea Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу з упевненістю сказати, що Колосова Олеся Василівна - найкращий вибір для консервативної міомектомії. Я була під її наглядом, і операція пройшла чудово.
 
dapa Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Колосової Олесі Василівни за порадою подруги. Не пошкодувала ні на секунду. Операція пройшла успішно, і зараз я почуваюся чудово.
 
ZUNY Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся Василівна - справжній професіонал. Мені зробили консервативну міомектомію, і тепер я можу вести повноцінне життя.
 
ДаШШа Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Я пройшла через консервативну міомектомію у Колосової Олесі Василівни і залишилася дуже задоволена. Лікар з великої літери, рекомендую!
 
oleGey Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо шукаєте фахівця для консервативної міомектомії, сміливо звертайтеся до Колосової Олесі Василівни. Вона мені дуже допомогла, і я повністю відновилася після операції.
 
Ліззка Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися до Колосової Олесі Василівни і де вона приймає? Дуже хочу потрапити до неї на консультацію.
 
ZUNY Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Олеся Колосова приймає в МКЛ № 10, її контактний телефон - 096-671-75-63.
 
Кьяра Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до позитивних відгуків. Колосова Олеся Василівна - чудова лікарка. Я теж пройшла у неї через консервативну міомектомію і залишилася задоволена результатом.
 
denisа22 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені порекомендували Колосову Олесю Василівну для проведення консервативної міомектомії. Операція пройшла успішно, і зараз я почуваюся значно краще. Вдячна їй за професіоналізм і підтримку.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: