Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невролог вертебролог Одеса (Невролог вертебролог Одеса)
Невролог вертебролог Одеса
Богдана Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Невролог вертебролог Одеса


Порадьте грамотного невролога або вертебролога - у дружини болить хребет, стає гірше з кожним днем. Ходити рухатися - може, але з великими труднощами, після невеликого навантаження - хребет болить, у ноги віддається.
 
Цветана Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу порадити звернутися до Патрашка О.В., обізнана неврологиня, у неї все чітко - правильний діагноз і ефективне лікування. Дуже допомагає вертебролог-мануальний терапевт Забранський Владислав, його сеанси творять чудеса.
 
Мішель Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Сподобалося ставлення й увага Катерини Патрашку. А найголовніше, більше немає головного болю, з яким я мучилася рік, повернулися ясність і тверезість розуму. Я ніби до життя повернулася. Спасибі за такий ефект. Я знайшла свого лікаря. Раджу всім.
 
Галина1994 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Вікторівна оглянула, провела консультацію, підібрала грамотне лікування. Шкодую, що не потрапила до неї раніше, стільки страждала від головних болів, жодне знеболювальне не допомагало, біль зводив з розуму. Тепер у мене все добре, голова не болить, чому я дуже рада і вдячна за все.
 
Леся1998 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Вікторівна Патрашку - чудовий лікар! Дуже уважна і чуйна, можна їй довіритися і все розповісти, завжди уважно вислухає, обстежить і призначить грамотне, а головне - ефективне лікування. Уже не вперше звертаюся до неї і рекомендую близьким і знайомим. Можу зазначити, що дуже добре допомагають сеанси вертебролога-мануальника Забранського, його теж сміливо раджу.
 
Саїда Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийом у Катерини Вікторівни дуже сподобався, все докладно запитує, пояснює всі нюанси і наслідки. Що дуже сподобалося, під час призначення обстеження докладно пояснює навіщо його призначив, дійсно відчуваєш, що потрапив до професіонала, якому ти небайдужий.
 
Клавдія Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар, була у Катерини Вікторівни на прийомі. Дізналася про неї від знайомих, потрапивши на прийом не пошкодувала, що порадили. Дуже докладно опитує і оглядає, вивчає всі обстеження, які призначалися до неї. Можу сказати, що після її лікування почуватися стала набагато краще.
 
Таїсія Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як потрапити на прийом до Катерини Патрашку?
 
Леся1998 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Невропатолог-вертебролог Патрашку Катерина Вікторівна, 1-а поліклініка Болгарська 38, працює тільки з дорослими, телефон 0934815955.
 
Ельміра Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна дізнатися номер телефону Забранського В.В?
 
Мішель Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте контактний номер - 0634877825.
 
Мілана Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
За рекомендацією звернулася до Патрашка Катерини і не пошкодувала, залишилася дуже задоволена. Лікарка дуже грамотна, уважна, розважлива, розважлива. Подивилася всі обстеження й аналізи, призначила лікування. Найголовніше, що призначене лікування виявилося ефективним.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невролог вертебролог Одеса (Невролог вертебролог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: