Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Видалення кісти яєчника Одеса відгуки
35Diana Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Видалення кісти яєчника Одеса відгуки
 


Дівчатка, здраствуйте! У мене виявили кісту, я дуже налякана і не знаю, що робити. Мій гінеколог пояснив, що кіста може збільшуватися в розмірах і викликати больові відчуття, а також впливати на функції яєчника, тому було ухвалено рішення про необхідність операції. Порадьте, будь ласка, хорошого лікаря в Одесі, хто спеціалізується на таких операціях!
 
EkaterinaEcl Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
35Diana, я від щирого серця рекомендую тобі звернутися до Колосової Олесі Василівни. Вона просто чудовий лікар і фахівець у своїй галузі! У мене була схожа ситуація, і вона провела операцію просто ідеально.
 
Inessa Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю підтримую! Колосова Олеся Василівна - це лікар від Бога! Вона не тільки чудовий хірург, а й дуже уважна і турботлива людина. Вона завжди знайде час, щоб відповісти на всі питання і заспокоїти пацієнта.
 
NNina Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж оперувалася у Колосової О.В. і залишилася дуже задоволена результатом. Операція пройшла швидко і безболісно, а відновлення було легким і швидким.
 
OksanaО Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, приєднуюся до ваших рекомендацій! Колосова Олеся Василівна - це дійсно найкращий лікар для видалення кісти яєчника в Одесі. Вона дуже професійна, досвідчена й уважна до своїх пацієнтів.
 
Sophia Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж робили операцію з видалення кісти яєчника, і я дуже вдячна Олесі Василівні за її золоті руки і добре серце. Вона повернула мені здоров'я і радість життя!
 
Ursula Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Я довго шукала хорошого лікаря для видалення кісти яєчника і зупинила свій вибір на Колосовій О.В. Я жодного разу не пошкодувала про своє рішення! Вона - справжній професіонал своєї справи!
 
YanaYo Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся Василівна - це не просто лікар, це ангел-охоронець для своїх пацієнтів! Вона завжди підтримає і допоможе у важку хвилину.
 
AliceAstral Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Я безмірно вдячна Олесі Василівні за те, що вона позбавила мене кісти яєчника. Вона - справжній майстер своєї справи!
 
Аме_лія Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, підкажіть, будь ласка, як можна записатися на прийом до Олесі Василівни і де вона приймає?
 
Ursula Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Аме_лія, Колосова Олеся Василівна приймає в МКЛ № 10, її контактний телефон - 096-671-75-63.
 
Міланушка Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж вдячна Олесі Василівні за її професіоналізм і турботу. Вона - найкращий лікар, якого я коли-небудь зустрічала!
 
Аріель Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Я приєднуюся до всіх позитивних відгуків про Олесю Василівну. Вона - справжній лікар від Бога!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: