Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поліпектомія Одеса ціна
Esmeralda Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Поліпектомія Одеса ціна
 

Доброго дня, форумчанки! У мене нещодавно виявили поліп у матці, і потрібно терміново провести поліпектомію. Дуже переживаю з цього приводу. Підкажіть, до кого краще звернутися, щоб усе пройшло успішно?
 
Amira Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж проходила через поліпектомію і робила я її у гінеколога Колосової Олесі Василівни. Вона просто приголомшливий лікар! Пояснила все від і до, заспокоїла і провела процедуру на вищому рівні.
 
Єрьоміна Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую! Колосова Олеся Василівна - чудовий фахівець. Я також робила у неї поліпектомію і залишилася дуже задоволена. Все пройшло безболісно і швидко.
 
Ніна22 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згодна з попередніми відгуками. Колосова Олеся Василівна дійсно професіонал своєї справи. Вона мене дуже підтримала на всіх етапах і провела поліпектомію акуратно і без ускладнень.
 
поліна35 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Колосова Олеся Василівна - найкращий вибір для такої процедури. Я у неї робила поліпектомію рік тому, і все пройшло чудово. Дуже уважна і турботлива лікарка.
 
Caroline Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж хочу порекомендувати Колосову Олесю Василівну. Вона проводила мені поліпектомію, і я залишилася дуже задоволена результатом. Лікар дійсно професіонал і знає свою справу.
 
Irada Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Погоджуся з вами. Колосова Олеся Василівна - чудова гінекологиня. Я довго шукала хорошого фахівця, і мені її порадили. Поліпектомія пройшла успішно, і я почуваюся чудово.
 
Правдина Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім добрий день! Теж робила поліпектомію в Олесі Василівни. Дуже хороший лікар. Підтримка і професіоналізм на вищому рівні. Рекомендую.
 
Павла789 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, як можна записатися до Колосової Олесі Василівни? Де вона приймає?
 
поліна35 Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте! Колосова Олеся Василівна приймає в МКЛ № 10. Її контактний телефон для запису: 096-671-75-63.
 
Настасья Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила поліпектомію у Колосової Олесі Василівни і можу сказати, що це найкращий лікар, до якого я коли-небудь зверталася. Все пройшло безболісно і без ускладнень.
 
Arabella Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж хочу подякувати Олесі Василівні за її професіоналізм і турботу. Поліпектомія пройшла успішно, і я почуваюся чудово. Дуже рада, що звернулася до неї.
 
Selma Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся Василівна - справжній професіонал. Поліпектомія пройшла безболісно і швидко. Відновлення теж було легким. Дуже вдячна їй за допомогу!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: