Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невропатолог вертебролог Одеса (Невропатолог вертебролог Одеса)
Невропатолог вертебролог Одеса
рита Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Невропатолог вертебролог Одеса


Останнім часом стали трястися і німіти руки, набрякають ноги. Невролог із поліклініки поставив діагноз остеохондроз і виписав препарати та відправив додому лікуватися. Стан продовжує погіршуватися. Порекомендуйте до кого мені можна звернутися?
 
Азіза Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Я б вам порадила звернутися до Патрашка Катерини, грамотний невролог, допомогла мені та багатьом моїм знайомим. Крім того, є дуже грамотний вертебролог-мануальний терапевт Забранський В.В., своїми золотими руками він допоміг багатьом.
 
Івга Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Була на прийомі у Патрашку Катерини три тижні тому. До цього побувала у Бєляєва А.А., Тагібекової Ф.К. і зробила купу обстежень, викинула гроші на вітер. Два роки мучилася, і ніхто не міг допомогти! За рекомендаціями звернулася до Катерини Вікторівни хоч уже не сподівалася, що хтось допоможе! Подивилася всі обстеження й аналізи, розповіла дохідливо, призначила лікування! Зараз я відчуваю себе здоровою людиною!
 
Мері Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікувалася в Забранського Владислава. Вдячна лікарю за те, що повернув мене до нормального життя. Дуже уважний фахівець. Рекомендую!
 
Чара Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
До Катерини Вікторівни звернулася після безрезультатного лікування попереку у Скоробеха В.З. і Гек Л.Ю. Після вивчення результатів обстеження Катерина Вікторівна призначила лікування - медикаментозне, фізіопроцедури, а також сеанси мануальної терапії. Після проходження лікування почуваюся чудово, забула про болі в попереку. Моя проблема вирішена! Із задоволенням буду рекомендувати цього лікаря своїм знайомим.
 
Олива Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Патрашка Катерини з онімінням лівої руки та головними болями і болем у шиї. Звертаюся не вперше, завжди з першого разу надає повну допомогу і лікування. Дуже уважно ставиться до своїх пацієнтів! Дуже рекомендую прекрасного лікаря і професіонала своєї справи!
 
Іруся10 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
До Катерини Вікторівни потрапила на прийом уперше з головними болями і високим тиском. Інтуїція не підвела, що це хороший лікар: уважно вислухала, запропонувала зробити МРТ голови, а після призначила необхідне правильне лікування. Підсумок: болю немає, тиск нормалізувався. Рекомендую!
 
Хриса Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, де приймає Патрашку О.В.?
 
Азіза Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина Вікторівна, 1-а поліклініка Болгарська 38, працює тільки з дорослими, телефон 0934815955.
 
стева Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна зв'язатися з Владиславом Забранським?
 
Олива Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
З Владиславом Володимировичем можна зв'язатися за номером телефону - 0634877825
 
Клава20 Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Професійний підхід, з призначенням сучасних та ефективних методів лікування. Призначення тільки необхідних обстеженні, високо характеризує цих лікарів.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невропатолог вертебролог Одеса (Невропатолог вертебролог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: