Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Реабілітація алкоголіків Одеса (Реабілітація алкоголіків Одеса)
Реабілітація алкоголіків Одеса
РегінаД Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Реабілітація алкоголіків Одеса


Моєму чоловікові треба пройти реабілітацію від алкоголізму. Підкажіть будь ласка хороший реабілітаційний центр. Дякую.
 
МашкаГ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій чоловік проходив реабілітацію в реабілітаційному центрі Діва. Там йому допомогли забути про алкоголізм. Він став іншою людиною. Тепер живе без залежності. У нас почалося хороше і щасливе життя. Я вам рекомендую звернутися в реабілітаційний центр Діва.
 
НінаЛ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам раджу звернутися по допомогу до реабілітаційного центру Діва. Там проходив реабілітацію від алкоголізму мій брат. Після того, як брат пройшов повний курс реабілітації, він повністю позбувся алкоголізму. Тепер він веде здоровий спосіб життя. Велике спасибі за допомогу.
 
ВанькаЧ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий реабілітаційний центр це Діва. У центрі працюють найкращі фахівці. Мені допомогли забути про алкоголізм. У мене почалося нове життя. Величезна подяка всьому колективу центру за нове життя. Ви найкращі. Дякую.
 
ЕллаХ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій брат проходив реабілітацію в реабілітаційному центрі Діва. Йому допомогли забути про алкоголізм. Він став зовсім іншою людиною. Він став займатися спортом і вести активний спосіб життя. Я вам раджу звернутися по допомогу в реабілітаційний центр Діва.
 
Ірка Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Я проходила реабілітацію в реабілітаційному центрі Діва. Я позбулася алкоголізму. У центрі працюють чудові психологи, допомогли мені вийти з депресії. Показали наочно, що існує інше життя. Я стала іншою людиною. У мене з'явилися друзі і я живу щасливим життям. Дякую. Ви найкращі.
 
ГошаФ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Моїй сестрі змогли допомогти в реабілітаційному центрі Діва. Там вона пройшла повний курс реабілітації. Її назавжди позбавили від алкоголізму. У неї повністю змінилися погляди на життя. З'явилися конкретні цілі. Вона стала зовсім іншою людиною. Величезна подяка за допомогу реабілітаційному центру Діва.
 
ГалкаХ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам рекомендую звернутися в реабілітаційний центр Діва. Там вони відмінно справляються з алкоголіками. Мій чоловік пройшов там повний курс реабілітації. Він повністю перестав пити. Почав займатися спортом. Тепер у нас нове і дуже хороше життя. Спасибі всім хлопцям із центру за їхню працю. Ви найкращі.
 
ЛідаФ Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Вам потрібно звернутися до реабілітаційного центру Діва. Там проводять реабілітацію від алкоголізму. Там проходив особисто реабілітацію мій чоловік. Результат просто приголомшливий. Чоловік не вживає алкоголь більше року. Життя стало набагато кращим. Тепер у нас усе добре. Велике спасибі реабілітаційному центру Діва за допомогу.
 
ПашкаД Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Я колишній алкоголік. Мені дуже допомогли в реабілітаційному центрі Діва. Там я пройшов реабілітацію від алкоголізму. У мене повністю змінилися погляди на життя. Я став сильною і незалежною людиною. Величезна подяка реабілітаційному центру Діва за нове життя. Спасибі.
 
КатяЕ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже хочу відправити свого брата на реабілітацію в реабілітаційний центр Діва. Він теж алкоголік. Дуже прошу вас написати номер телефону центру. Дякую, буду чекати.
 
РегінаД Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Ви всі мені дуже допомогли. Усім велике спасибі за допомогу. Звісно, я відправлю свого чоловіка на реабілітацію до реабілітаційного центру Діва. Вас прошу написати адресу і телефон центру.
 
ЛідаФ Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Будь ласка. Реабілітаційний центр Діва знаходиться в місті Одесі на вулиці Відважних 1\6. Директор центру - Ігор Коваленко. Телефон 0976800008. Телефонуйте.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Реабілітація алкоголіків Одеса (Реабілітація алкоголіків Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: