Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращий гінеколог 7 пологового будинку Одеса (Найкращий гінеколог 7 пологового будинку Одеса)
Найкращий гінеколог 7 пологового будинку Одеса
Христина20 Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий гінеколог 7 пологового будинку Одеса


Дівчатка, усім привіт. Скоро до пологів треба готуватися. Порадьте на особистому досвіді, якого фахівця-акушера ви вважаєте найкращим.
 
петра Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звертаюся до Подоляна А.І. з 7-го пологового будинку, вдруге, операція КС третя за рахунком, все пройшло успішно і благополучно. Команда на вищому рівні! Зашили акуратно і красиво.
 
веронія Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже вдячна Олександру Іллічу, він приймав пологи, на світ з'явилися мої дітки, трійня, два хлопчики і дівчинка. Він уважний, добрий, професіонал своєї справи, пологи пройшли відмінно. Протягом усього часу перебував поруч, просто немає слів, тільки позитивні емоції.
 
леночкаа Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Чуйний і грамотний фахівець. Знаходить потрібне слово, все пояснює. Свою роботу виконує професійно. Пологи пройшли дуже добре, залишилися тільки позитивні емоції. Протягом усього часу перебував поруч, хоча була пізня ніч і ранній ранок.
 
Хриса Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна Подоляну А.І., що допоміг народитися моєму синові! Людина і лікар з великої літери! Дуже уважний, грамотний, з хорошим почуттям гумору. Були свої ускладнення під час пологів, але з таким професіоналом не було страшно.
 
Fanyaa Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
На своєму особистому досвіді я вважаю найкращим Полюлях Оксану Анатоліївну з пологового будинку №5. Оперувала мене 2 рази, все пройшло добре! Дуже уважна, акуратна. Загалом, лікарка від Бога!
 
Роксана Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Оксана Анатоліївна - лікарка від Бога, якій я вдячна за комфортне і максимально безболісне ПКС, у результаті якого народила прекрасну доньку! Спокійна, розмірена, врівноважена. Здається, що ніщо не може вивести її з рівноваги, - а це саме те, що потрібно породіллі, яка панікує.
 
Alevtina Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Полюлях одразу сподобалася: вона спокійна, розповідає все по справі. Ну а головне - у неї золоті руки: КР провела добре, дитину витягла дбайливо, шов мені зробив акуратний, косметичний. Відновилася швидко. Лікарку дуже раджу.
 
Руслана1980 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Пологи були непростими, самій народити так і не вийшло. Але вчасно було прийнято рішення про кесарів розтин, який пройшов без ускладнень. Дуже вдячна і сподіваюся ще повернутися в цей пологовий будинок і знову потрапити до Полюлях Оксани Анатоліївни.
 
сабінянка Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, дивлюся, ви задоволені цими акушерами, можете залишити їхні контакти.
 
Alevtina Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Уже залишаю, Полюлях Оксана Анатоліївна - 097-354-00-73.
 
петра Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Ділюся із задоволенням, 0960390029, 0667225294 - Олександр Ілліч Подолян.
 
Христина20 Повідомлення # 13
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчатка, всім спасибі, за таке гарне подання інформації.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращий гінеколог 7 пологового будинку Одеса (Найкращий гінеколог 7 пологового будинку Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: