Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Калюжна Тетяна Євгенівна відгуки (Калюжна Тетяна Євгенівна відгуки)
Калюжна Тетяна Євгенівна відгуки
Ірида Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 157
Репутація: 0
Статус: Offline
Калюжна Тетяна Євгенівна відгуки


У мене сильні болі в попереку. Сімейний лікар, направив на консультацію до невролога. Порадив звернутися до Калюжної Тетяни Євгенівни, як до грамотного і обізнаного лікаря. Залиште свої відгуки про цього лікаря.
 
Анжела40 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Кілька місяців тому стала страждати від постійного болю в голові. Випробувала все - ходила по різних лікарях і медичних центрах. Сил уже не залишалося ніяких. Хтось порадив звернутися до невролога Калюжної Тетяни. Вона виявила шийний остеохондроз і провела лікування. Усе минуло і зараз просто щаслива.
 
Луїза Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була на прийомі у невролога Калюжної Тетяни Євгенівни. Прийшла до неї на прийом за рекомендацією. Зверталася з приводу головного болю, запаморочення і проблем із судинами. Залишилася дуже задоволена. Зараз виконую її призначення. Лікарка дуже уважна і досвідчена. Я знайшла свого лікаря і буду рекомендувати його своїм знайомим.
 
Ребекка Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже вдячна Тетяні Євгенівні за доскональну діагностику і виявлення справжніх причин моїх бід. Я отримала від лікаря всю необхідну інформацію і призначення щодо прийому ліків і проходження процедур. У невролога вийшло вилікувати мене, позбавити від болю і нездужання і повернути повноцінну чутливість правій руці (було оніміння). За результатами я можу судити, що лікар грамотний і знає, що робити.
 
Лапуля Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть у якому медичному центрі я можу знайти Тетяну Євгенівну?
 
Луїза Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Євгенівна приймає в медичному центрі "Лікаріум".
 
Огнеса Повідомлення # 7
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім рекомендую цього лікаря! Тетяна Євгенівна змогла поставити мені правильний діагноз. І тепер я чітко розумію причину свого запаморочення, головного болю тощо. До цього мене постійно відправляли до психіатра, а за фактом у мене виявилися проблеми з шиєю. Якби не потрапила до неї на прийом, може б так і лікувалася не зрозуміло від чого.
 
Фома Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як записатися до Тетяни Євгенівни на прийом?
 
Ребекка Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Запис через адміністратора Наталію 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Ася5 Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 130
Репутація: 0
Статус: Offline
Уважний, компетентний фахівець. Відчувається, що лікар має великий досвід і знання своєї справи.
 
Циля Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
А можна дізнатися вартість прийому?
 
Огнеса Повідомлення # 12
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
Я за прийом заплатила 500 грн.
 
Ірида Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 157
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім спасибі, була сьогодні на консультації. дійсно грамотний лікар.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Калюжна Тетяна Євгенівна відгуки (Калюжна Тетяна Євгенівна відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: