Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Вартість гістероскопії Одеса
20Ізабелла Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Вартість гістероскопії Одеса
 


Дівчата, всім привіт! Зіткнулася з необхідністю пройти гістероскопію. Дуже хвилююся, оскільки це моя перша подібна процедура. Поділіться, будь ласка, своїм досвідом: де в Одесі роблять гістероскопію якісно і безболісно? Який лікар найбільш компетентний у цій галузі? Хочеться знайти фахівця, який не тільки професіонал своєї справи, а й вміє заспокоїти і підтримати пацієнта.
 
Gulnara Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Не переживайте, гістероскопія - це доволі поширена процедура, і за правильного підходу вона проходить безболісно і без ускладнень. Я робила гістероскопію в міській клінічній лікарні №10 у лікаря Колосової Олесі Василівни. Це чудовий фахівець, справжній професіонал своєї справи. Вона дуже уважна, чуйна і чуйна. Все докладно пояснила, розповіла про кожен етап процедури, відповіла на всі мої запитання. Сама процедура пройшла швидко і безболісно, я навіть не відчула жодного дискомфорту.
 
ЛунаСвітлана Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згодна з попереднім коментарем! Олеся Василівна - це лікар від Бога! У неї золоті руки і величезне серце. Вона не тільки висококваліфікований фахівець, а й дуже приємна у спілкуванні людина. Завжди вислухає, заспокоїть, підтримає. Я дуже вдячна їй за те, що вона допомогла мені вирішити мою проблему.
 
Кароллінна Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж робила гістероскопію в Колосової О.В. і залишилася дуже задоволена. Вона - лікар з великої літери, справжній професіонал своєї справи. Завжди на зв'язку, якщо виникають питання. Клініка також на рівні - сучасне обладнання, комфортні умови, уважний персонал.
 
Serene Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Після довгих пошуків і сумнівів я звернулася до Олесі Василівни за рекомендацією знайомої. І жодного разу не пошкодувала! Вона провела гістероскопію настільки акуратно і безболісно, що я навіть не повірила, що все вже закінчилося. Після процедури вона дала мені докладні рекомендації щодо відновлення і завжди була на зв'язку, якщо у мене виникали запитання.
 
Celestialа Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
: Колосова О.В. - це не просто лікар, це ангел-охоронець для жінок. Вона допомогла мені не тільки розв'язати мою проблему, а й вселила в мене впевненість у собі та своїх силах. Я дуже вдячна їй за все, що вона для мене зробила.
 
mony Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви шукаєте найкращого фахівця з гістероскопії в Одесі, то вам однозначно до Олесі Василівни. Вона - лікарка з величезним досвідом, індивідуальним підходом до кожної пацієнтки і завжди відмінним результатом.
 
Ivory Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Я довго не наважувалася на гістероскопію, боялася болю й ускладнень. Але після консультації з Олесею Василівною всі мої страхи розвіялися. Вона докладно розповіла про процедуру, відповіла на всі мої запитання, і я зрозуміла, що перебуваю в надійних руках.
 
Wisteria Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки Олесі Василівні я змогла завагітніти і народити здорового малюка. Вона - лікар від Бога, справжній професіонал своєї справи. Я безмежно вдячна їй за все!
 
OpalOasis Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви зіткнулися з проблемою, що вимагає гістероскопії, не відкладайте візит до лікаря. Що раніше ви звернетеся по допомогу, то більше шансів на успішне лікування. А Олеся Василівна - це саме той лікар, який допоможе вам вирішити вашу проблему.
 
AliceAstral Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за відгуки! Дуже цінна інформація. Підкажіть, будь ласка, як можна записатися на прийом до Олесі Василівни? І які аналізи потрібно здати перед гістероскопією?
 
Serene Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Запис на прийом до Колосової О.В. здійснюється за телефоном 096-671-75-63. Вона приймає в МКЛ №10. Щодо аналізів краще уточнити у неї особисто, оскільки це може залежати від вашої конкретної ситуації.
 
ZoeHope Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Велике спасибі за інформацію! Обов'язково зателефоную і запишуся на консультацію.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: