Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пройти консервативну міомектомію Одеса
OSYDISA Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Пройти консервативну міомектомію Одеса
 


Здрастуйте, у мене нещодавно виявили міому, і лікар сказав, що потрібно терміново провести консервативну міомектомію. Порадьте, до якого лікаря в Одесі краще звернутися для проведення цієї операції?
 
Leon4a Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж зіткнулася з такою проблемою. Можу порекомендувати Колосову Олесю Василівну. Вона працює в МКЛ № 10 і відмінно оперує такі випадки.
 
Raia Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую! Колосова Олеся Василівна - професіонал вищого рівня. Робила у неї міомектомію два роки тому, все пройшло чудово.
 
musichka Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна з попередніми відгуками. Колосова Олеся Василівна - один із найкращих гінекологів в Одесі. Дуже задоволена її роботою.
 
ROLA Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж хочу відзначити професіоналізм Колосової Олесі Василівни. Вона допомогла мені впоратися з міомою без ускладнень. Рекомендую!
 
ZJIO Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Я нещодавно пройшла через консервативну міомектомію, і хочу поділитися своїм досвідом. У мене виявили міоми кілька років тому, але до недавнього часу вони не викликали серйозних проблем. Однак, з плином часу, я почала відчувати сильний біль і рясні менструації, що сильно погіршило якість мого життя. Після консультації з багатьма гінекологами, вердикт був один, що консервативна міомектомія буде найкращим варіантом для мене, оскільки я планую в майбутньому мати дітей. Операція пройшла успішно, і я вже через кілька днів змогла повернутися додому. Операцію мені проводила Колосова Олеся Василівна. Період відновлення зайняв кілька тижнів. Однак із кожним тижнем я почувалася все краще і краще. Зараз, через кілька місяців після операції, я відчуваю значне поліпшення. Мої менструації стали нормальними, болі зникли, і я знову можу вести активний спосіб життя. Я вдячна своєму лікарю Колосовій О.В. і медичному персоналу за професіоналізм і підтримку на всіх етапах лікування. Якщо хтось перебуває в подібній ситуації, я можу з упевненістю сказати, що консервативна міомектомія може стати чудовим рішенням. Звичайно, важливо обговорювати всі деталі з лікарем і зважувати всі ризики та переваги.
 
Анаконда Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся Василівна дійсно чудовий фахівець. У мене була схожа ситуація, і вона допомогла мені пройти через операцію без зайвого стресу.
 
Nara Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу тільки приєднатися до позитивних відгуків про Колосову Олесю Василівну. Дуже уважна та обізнана лікарка. Рекомендую!
 
Верліока Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Всім здрастуйте! Теж зверталася до Колосової Олесі Василівни для консервативної міомектомії. Вона справжній професіонал. Операція пройшла успішно, і я швидко відновилася.
 
Лукреція Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як можна записатися до цього гінеколога? Де вона приймає?
 
Raia Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся Василівна приймає в МКЛ № 10. Ось її контактний телефон - 096-671-75-63. Записуйтеся, не пошкодуєте.
 
Ева Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую, що Колосова Олеся Василівна - чудовий лікар. Дуже задоволена результатом її роботи. Усім рекомендую!
 
Chocoladka Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно пройшла у неї операцію, і все пройшло чудово. Якщо хтось шукає хорошого гінеколога в Одесі, рекомендую звернутися до Колосової Олесі Василівни.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: