Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Гістероскопія Одеса ціна
Fluffy Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Гістероскопія Одеса ціна
 


Дівчата, підкажіть, до кого краще звернутися, щоб зробили добре гістероскопію в Одесі? Хочу знайти досвідченого й уважного гінеколога.
 
Vito_Scaletta Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Fluffy, раджу звернутися до Колосової Олесі Василівни. Це просто дивовижна людина і лікар! Вона успішно зробила мені гістероскопію, за що я їй безмежно вдячна. Олеся Василівна спочатку дуже доступно роз'яснила, навіщо мені потрібна ця процедура, без залякувань і тиску, надавши право вирішувати самій. А потім сама провела гістероскопію. Процедуру я майже не відчула, а за результатами нічого не болить, не тягне і не завдає іншого дискомфорту.
 
VeroN Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся, Колосова Олеся Василівна - найкращий вибір! Вона уважна і професійна. У мене після видалення поліпа за допомогою гістероскопії майже відразу вийшло завагітніти. Рекомендую її всім.
 
Gabby Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж рекомендую Олесю Василівну! Процедура пройшла на найвищому рівні. Вона детально пояснила всі етапи і відповіла на всі мої запитання. Почуваюся чудово після гістероскопії.
 
Лінда212 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, підтверджую все вище сказане. Колосова Олеся Василівна - дійсно професіонал своєї справи. Я довго боялася цієї процедури, але Олеся Василівна зняла всі мої страхи. Усе пройшло відмінно, жодного болю або дискомфорту.
 
Shock-o-lady Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую, Олеся Василівна - дуже хороший лікар. Чула багато позитивних відгуків, і мій досвід тільки підтвердив їх. Дякую їй за уважне ставлення і професіоналізм.
 
KoLю4Kа Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, якщо вам потрібна гістероскопія, обов'язково йдіть до Колосової Олесі Василівни. Вона не тільки чудовий фахівець, а й дуже добра людина. Я дуже вдячна їй за допомогу.
 
Slastёna Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, якщо вам потрібна гістероскопія, обов'язково йдіть до Колосової Олесі Василівни. Вона не тільки чудовий фахівець, а й дуже добра людина. Я дуже вдячна їй за допомогу.
 
LilyДарина Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Олеся Василівна - справді чудовий лікар. Гістероскопію зробила швидко і безболісно. Пояснила все дохідливо і зрозуміло. Після процедури почуваюся чудово.
 
GraceМілана Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, будь ласка, як можна записатися до Колосової Олесі Василівни і де вона приймає?
 
VeroN Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
GraceМілана, Колосова Олеся Василівна приймає в МКЛ № 10. Її контактний телефон - 096-671-75-63. Записуйтеся, не пошкодуєте!
 
Cоtie_Girl Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі велике за рекомендації! Теж довго шукала хорошого гінеколога. Тепер знаю, до кого звернутися.
 
Fluffy Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за рекомендації! Тепер впевнена, що зроблю правильний вибір. Запишуся до Колосової Олесі Василівни.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: