Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невролог Одеса Таїрове (Невролог Одеса Таїрове)
Невролог Одеса Таїрове
Akulina Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Невролог Одеса Таїрове


Підкажіть, будь ласка, хорошого невролога на Таїровому в Одесі. Болі в шиї, голові, тиск, панічні атаки. Поки нікого не знайшла в районі Таїрова. Кілька клінік є, але там фахівці або не відомі, або з сильними негативними відгуками, а у філіях Одрекса, Інто-сани і в 20-й поліклініці взагалі працюють ті, кого з нормальних місць поперли.
 
Dmitriii Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, повністю з Вами згоден, на Таїровому знайти хорошого невролога не реально, кілька клінік у квартирах висоток і 20 поліклініка, де досвідчений і гарний фахівець за визначенням сидіти не буде.
 
Arina Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Таке відчуття, що Таїрове якісь виселки, у 20-й поліклініці не те, що невролога, там навіть сімейного лікаря нормального немає.
 
Валентина Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
У клініці Лікаріум є ще сильне неврологічне відділення. Крім інших невропатологів, працює там Калюжна Тетяна Євгенівна, лікарка невролог, фахівчиня найвищого рівня і компетенції, вона працює з новітніми розробками і не розводить людей на гроші. Від Таїрова далеченько, але вона варта того, щоб до неї потрапити. Я коли шукала, хто допоможе вилікувати панічні атаки, обійшла фахівців 10, і лікар нейрохірург, якому поскаржилася на проблему в пошуку невролога, порадив Тетяну Євгеніївну, що вона найкомпетентніший і найлегший фахівець в Одесі. Я б рекомендувала Вам потрапити до неї.
 
Akulina Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, почитала відгуки про неї в інтернеті, ніби не погана. Хочу до неї потрапити на прийом. Дайте, будь ласка, її контактні телефони, не знайшла.
 
Валентина Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
клініка Лікаріум, вул. Генуезької, 1/2, контактні телефони - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Akulina Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за контакти, звернуся.
 
IrinaPet Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Були теж у Калюжної Т.Є. на прийомі, призначає все легке і щадне, дуже грамотна. З тиском, неврозами і навіть із болями в спині дуже допомогла.
 
Dmitriii Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
А ціна прийому в невролога Калюжної яка?
 
IrinaPet Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Там фіксована ціна телефонуйте в клініку і дізнавайтеся.
 
Akulina Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за рекомендацію. Тетяна Євгенівна чудова людина і чудовий невролог. Дуже мені допомогла. Пройшли всі симптоми і я почуваюся чудово. Дякую, що підказали звернутися до неї.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невролог Одеса Таїрове (Невролог Одеса Таїрове)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: