Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гастроентеролог » Залевська Ірина Олександрівна Одеса відгуки (Залевська Ірина Олександрівна Одеса відгуки)
Залевська Ірина Олександрівна Одеса відгуки
Alexxandra Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Залевська Ірина Олександрівна Одеса відгуки


Добрий день! У мене хронічний гепатит, була у багатьох лікарів в Одесі, допомоги від них я не отримала. Зараз рекомендують Залевську Ірину, хто у неї лікувався з подібними захворюваннями, що можете сказати?
 
Nino0o Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний грамотний і чуйний фахівець, яка вникає в кожне слово, проблему, з якою ти звертаєшся. Вона не тільки підкаже, допоможе, вислухає, а й допоможе. Ірина Олександрівна - небайдужий і грамотний фахівець і просто чудова людина з великої літери! Це така рідкість у наш нелегкий час!
 
Ромія Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене хронічний гастрит, панкреатит, дискінезія жовчного міхура і проблеми з кишечником. Лікувалася довго в багатьох лікарів, призначали купу ліків, які не допомагають. Мене врятувала лікарка Залевська, вона не призначила купу різних пігулок, а призначила конкретно кілька ліків і одразу визначила всі причини, якісь одні одразу не підійшли, вона замінила. І це лікар, який мені реально допоміг.
 
Дегтярьова Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотна, уважна до пацієнтів, усе вислухала, призначила потрібні аналізи, одразу видно, що лікар - професіонал у своїй справі, усім рекомендую...
 
Лукілліан Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Кваліфікований фахівець у своєму напрямку гастроентерології. Найдобріша людина. Чудовий лікар. Завжди вислухає всі наші болячки. Усе докладно пояснить, відповість на всі запитання. Призначить потрібне лікування і ліки. Підкаже щодо харчування, яке нам найбільше підходить для нашого способу життя.
 
Вікентій Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар! Грамотний професіонал, для кожного пацієнта індивідуальний підхід. Чуйна людина - для кожного пацієнта знаходиться добре слово, жодну скаргу не залишить без уваги.
 
Svyatoslava000 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Олександрівна справила на мене дуже гарне враження, я задоволений її рекомендаціями, а головне - вона допомогла мені впоратися з тією проблемою, з якою я прийшов на прийом. Але ж до неї я був у 2 гастроентерологів, і безрезультатно!
 
Шура1990 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Ірини Залевської за порадою знайомих, які раніше проходили в неї лікування. Дуже задоволена результатом відвідування саме цієї лікарки. Дисбактеріоз, який багато часу не піддавався лікуванню, завдяки Ірині Олександрівні, більше мене не турбує. Лікарка дуже детально і в доступній формі пояснила причини виникнення хвороби та призначила і провела ефективне лікування.
 
Arno0 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Були проблеми зі шлунком. Часто болів живіт, постійно погане самопочуття. Знайомі порадили звернутися до Залевської І.А. Вона швидко знайшла проблему. Буквально за місяць мій стан покращився! Проблему вирішено!
 
Бєляєва Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Через проблеми зі шлунком шукала гастроентеролога. Звернулася до Залевської. Прийшла на прийом, призначили лікування. Можу сказати, що так, це ефективно. Призначене лікування принесло результати. Відмінний фахівець і хороша людина.
 
Ноябрина Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хочу записатися до Ірини Олександрівни, поділіться інформацією.
 
Шура1990 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Звертайтеся - особистий телефон - 0687958672, приймає Ірина Олександрівна на Малиновського 61 у Святій Катерині.
 
Коллі Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Олександрівна підбадьорює і налаштовує на краще, відчуваються досвід роботи лікаря і бажання допомогти.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гастроентеролог » Залевська Ірина Олександрівна Одеса відгуки (Залевська Ірина Олександрівна Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: