Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Дерматолог Одеса (Дерматолог Одеса)
Дерматолог Одеса
Нінел Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Дерматолог Одеса


Дівчата, замучилася вже боротися з прищами, шукаю хорошого дерматолога, бажано в клініці, а не в салоні. Хочу взятися за розв'язання проблеми капітально, щоб лікар зміг мені сказати, які аналізи треба здати, на що звернути увагу і т. д. буду дуже вдячна за рекомендації.
 
Ясміна Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Звертаюся до лікаря-дерматолога Дмитренко Алли я вже не вперше. Дуже уважний і професійний, прискіпливий фахівець. По-людськи позитивний, швидко викликає прихильність до себе. На прийомі почуваєшся розкуто та довірливо і результати завжди позитивні.
 
Ніна22 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідав лікаря Дмитренко Аллу Михайлівну через алергічну реакцію на шкірі голови. Дуже турбував свербіж, неможливо було нічого робити, весь час хотілося почухатися. Лікар уважно мене вислухала, чим дуже привернула до себе. Лікар оглянула мене, виявила причину алергії. Потім вона призначила лікування, все докладно розписала, як діє кожен препарат і навіщо він потрібен. Лікування мені дуже допомогло. Також вона розповіла, що нові продукти в раціоні можуть теж викликати алергію. Буду користуватися її рекомендаціями. Загалом хочу сказати, що Алла Михайлівна - компетентний фахівець.
 
Irada Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
До Дмитренка О.М. я прийшла з досить запущеною проблемою у вигляді висипань на обличчі. Відтоді минуло 5 місяців, а стан моєї шкіри покращився в рази. Лікарка підібрала максимально ефективне і комфортне для мене лікування. Наразі я продовжую лікуватися в Алли Михайлівни, але вже сміливо можу рекомендувати її як лікаря.
 
Sashhha Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Почуваюся чудово після лікування в Алли Дмитренко. Відчувається компетентність і професіоналізм лікаря. Дуже хороше і головне - ефективне лікування, яке швидко принесло результат.
 
Горбунова Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Дерматолог Дмитренко дуже грамотно підійшла до моєї серйозної проблеми. Провела огляд і обстеження, призначила відповідне лікування.  Результатом залишилася задоволена і вам рекомендую до неї звернутися!
 
galla44 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже уважно поставилася до моєї проблеми. Призначене лікування мені допомогло. Лікар чудовий. раджу відвідати!
 
Жюлі Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходжу лікування у Алли Михайлівни. Дуже уважний, чуйний лікар. На прийомі завжди доброзичлива. Зазначу і професіоналізм - завжди підбирає лікування, що підходить конкретному пацієнту, і результат не змушує себе довго чекати.
 
Леонтія78 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете залишити контактний телефон Алли Михайлівни?
 
Ніна22 Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Контактний телефон - 0679049003
 
Yasya Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім жінкам дуже ви радила дерматолога Дмитренка, з її допомогою можна домогтися серйозних поліпшень. Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Дерматолог Одеса (Дерматолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: