Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психолог » Дитячий нейропсихолог Одеса центр (Дитячий нейропсихолог Одеса центр)
Дитячий нейропсихолог Одеса центр
Zhanna072 Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 209
Репутація: 0
Статус: Offline
Дитячий нейропсихолог Одеса центр


Добрий день, мені треба знайти грамотного дитячого нейропсихолога. Залиште контакти кращого фахівця використовуючи особистий досвід, а також відгуки своїх близьких і знайомих.
 
Elizabeth Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 166
Репутація: 0
Статус: Offline
У місті Одеса я не знайшла досвідченого лікаря. Якщо ж на форумі порекомендують піду на прийом
 
Ростислава Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу я з Вами заперечити, знаю фахівців своєї справи Фендюру Марію Олегівну та Гончарову Т.С., які 100 відсотків грамотні в даній сфері і до них рекомендую приходити на прийом без страху за своє самопочуття.
 
Клава20 Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Були в дитячого нейропсихолога Гончарової Тетяни Сергіївни, не очікували такий хороший результат. Якщо у вас проблеми з дітками, раджу звернутися!
 
Володимира Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 244
Репутація: 0
Статус: Offline
Спеціаліст Гончарова, допомогла нам! Дитина бігла на заняття із задоволенням і поверталася в піднесеному настрої. Допомогла знайти підхід у вихованні сина.
 
Барбара789 Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 218
Репутація: 0
Статус: Offline
Після занять із Тетяною Сергіївною донька почала змінюватися на очах тільки в кращий бік! Уже після другого прийому дитина стала більш відкритою, я переглянула деякі свої помилки, зараз все чудово. Дуже рекомендую!
 
Інеса Повідомлення # 7
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу порадити дуже хорошого психолога для підлітків - це Фендюру Марію Олегівну. Завжди уважна і професійна. Шкодую тільки, що не звернулася до неї раніше...!
 
Феодосія Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 167
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу підтвердити, що Фендюра Марія Олегівна, висококласний підлітковий фахівець.
 
неля Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани, поділіться як можна записатися до цих фахівців?
 
Альберта Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна під час війни виїхала за кордон і консультує онлайн через месенджери за телефоном - 0987000260.
 
Хеонія Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 136
Репутація: 0
Статус: Offline
Психолог Фендюра Марія Олегівна, клініка Лікаріум Генуезька ½ , телефон 0635360647.
 
Георгіна Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду розповіли, що Гончарова Тетяна Сергіївна і Фендюра Марія Олегівна - найкращі професіонали в нашому місті, знаю з власного досвіду. У цій спеціалізації, крім них, більше немає до кого звернутися.
 
Cristal Повідомлення # 13
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую, за відгуки, до найкращих спеців в Одесі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психолог » Дитячий нейропсихолог Одеса центр (Дитячий нейропсихолог Одеса центр)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: