Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Догонова Марія Володимирівна відгуки (Догонова Марія Володимирівна відгуки)
Догонова Марія Володимирівна відгуки
Stella73 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Догонова Марія Володимирівна відгуки


Форумчани, хочу поставити вам запитання: Хто проходив лікування у Догонової Марії Володимирівни, поділіться своїм досвідом? Чи варто до неї звертатися?
 
Бертіна Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася до Догонової М.В. за захворюванням "діабет", пройшла лікування, сподобався лікар за професійними якостями, дуже чуйний і хороший лікар. Лікування допомогло, можу рекомендувати!
 
KoltsunIrina Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Приємно вразила дивовижна участь, зацікавленість у результаті та щире бажання розібратися до кінця. Високий професіоналізм, плюс сердечне ставлення. Дуже вдячна випадку, який дозволив познайомитися з таким чудовим лікарем, як Марія Володимирівна!
 
Alexxandra Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Рідко трапляється зустріти такого освіченого, грамотного, досвідченого фахівця! Дуже рада, що знайшла "свого" лікаря - це Догонова Марія Володимирівна!
 
Матрона Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Володимирівна залишила вкрай позитивні враження. Уважний і чуйний лікар! Дуже рекомендую її, як фахівця у своїй сфері діяльності. До кожного пацієнта знаходить свій підхід, і це приємно, можу сміливо її рекомендувати!
 
Kristy12 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Володимирівна дуже хороший і уважний лікар! З гормонами в мене проблема, давно почалася. Вона мене і перевірила, і лікування підібрала кваліфіковане. Я шалено рада, що спостерігаюся в неї!
 
Levitskaya9 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася до Марії Володимирівни з певними скаргами, лікарка уважно вислухала, призначила необхідні аналізи і нічого зайвого. Складений план лікування допоміг. У процесі лікування доступно пояснила причини та наслідки захворювання. Рада, що звернулася саме до цього фахівця.
 
Nino0o Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до лікаря Догонової через рекомендацію щодо аналізів гормонів. Лікарка грамотна! Сучасний підхід і знання. Лікується в такого лікаря - одне задоволення.
 
Alevtina Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий фахівець - провела обстеження, відправила на аналізи, виявили деякі проблеми, далі призначила лікування. На сьогоднішній день, почуваюся відмінно, рекомендую!
 
Айлін Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікуюся у Марії Догонової. Минуло майже два тижні і я вже бачу ефект, і в мене вже радості повні штани. Як давно я не бачила зрушення... і такого професіонала.
 
Anwar Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Читаю ваші відгуки і хочу записатися до Марії Володимирівни, підкажіть як можна з нею зв'язатися?
 
Alevtina Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Володимирівна приймає в клініці "Лікаріум", записатися можете за телефонами - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Stella73 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна за ваші поради. Обов'язково запишуся на прийом!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Догонова Марія Володимирівна відгуки (Догонова Марія Володимирівна відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: