Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса 6 поліклініка (Флеболог Одеса 6 поліклініка)
Флеболог Одеса 6 поліклініка
Aysel Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Флеболог Одеса 6 поліклініка


Здрастуйте! У мене після пологів з'явилася важкість у ногах, напруга, нічні судоми і почали проявлятися вени. Знайомі кажуть, що це потрібно до флеболога йти. Хто відвідував лікаря такої спеціальності, порадьте до кого краще звернутися?
 
Виноградов Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені провів операцію на правій нижній кінцівці з видалення варикозного розширення вен флеболог Чайка М.А. Він показав свій професійний підхід, грамотність, чуйність, справжній професіонал своєї справи і просто хороша людина. Раджу вам його!
 
Єфімов Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Вени на ногах були жахливі з юності, кілька разів обколював уколами, але за деякий час з'являлися інші, боліли, мали некрасивий вигляд і хвороба прогресувала. Я звернувся до лікаря Залевського за консультацією. Він сказав, що потрібно оперувати верхні й нижні вени на обох ногах. І хвороба піде назавжди. Ну, я і зважився на операцію. Робив ендовазальну лазерну облітерацію магістральних вен на обох ногах. Результат просто чудовий, рекомендую саме цього лікаря!
 
Губанов Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Оперувалася у лікаря Чайки з приводу варикозу на ногах. Спасибі йому за якісно виконану роботу і добре ставлення протягом усього часу, від першої консультації до виписки. Рекомендую лікаря всім!
 
Арабелла2020 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Навіть подумати не могла, що в мене з'явиться варикоз. Ні в кого з родини таких проблем не було. Але вагітність внесла свої корективи. Я зверталася до Дмитра Михайловича Залевського. Прекрасний лікар і людина, дуже розташовує до себе. Зробив процедуру лазерного видалення варикозу за всіма правилами, дав рекомендації щодо відновлення. Відновлення пройшло легко.
 
Savva Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже тямущий фахівець, ввічливо спілкується на прийомі, проводить повне обстеження перш ніж поставити діагноз. Дуже задоволений вибором і зверненням до Михайла Олександровича. Лікування дуже добре допомагає і я цьому безмежно радий.
 
Арія Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Залевський Д.М. - чудовий досвідчений флеболог. Звернувся до нього для виконання мені ЕВЛК вени підшкірної на лівій нозі. Після виконання ЕВЛК у мене зникли набряки і перестала боліти нога. Лікар був дуже уважний до моїх скарг і давав чудові рекомендації, які допомогли швидко "встати на ноги" і відновитися.
 
Іллінський Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
До Чайки М.О. прийшов за рекомендацією близького друга. Хороший флеболог, виконав мені ЕВЛК вен правої нижньої кінцівки. Михайло Олександрович уважний і чуйний, відповідає на всі запитання, швидко справляється з проблемами і скаргами, що виникли.
 
Burova Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасний фахівець. Дмитра Михайловича мені порекомендувала моя подруга, яка в нього оперувалася. Я звернулася до нього на прийом, бо в мене почали з'являтися варикозні вени на обох ногах. Після УЗД і консультації пройшла через процедуру ЕВЛК. Дуже задоволена отриманими результатами. У лікаря вийшло домогтися повного зникнення вен варикозних, ніяких ускладнень і проблем не помітила після виконання.
 
АнтонБолдирєв Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть мені, якщо я хочу потрапити на прийом до лікаря Чайки, як це можна зробити?
 
Іллінський Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Даю вам інформацію - Чайка Михайло лікує в Малиновській лікарні, контактний телефон 0976447223.
 
Герасим Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
А я хочу потрапити на консультацію до Залевського Д.М., дуже потрібні його контакти.
 
Арія Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Надсилаю вам контактну інформацію - Дмитро Михайлович Залевський приймає у 2-му відділенні Медіна на Пастера 9, телефони для запису 0971039911.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса 6 поліклініка (Флеболог Одеса 6 поліклініка)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: