Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Догонова Марія Одеса відгуки (Догонова Марія Одеса відгуки)
Догонова Марія Одеса відгуки
Lilnas Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Догонова Марія Одеса відгуки


Шановні одесити! Мій сімейний лікар порадив звернутися до ендокринолога Догонової Марії. Хочеться почути відгуки про цього фахівця, якщо ви у неї лікувалися.
 
Валентина45 Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Раджу хороший фахівець, допомогла розібратися з моєю щитовидкою і призначила кваліфіковане лікування.
 
Флора Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар! По-перше, Марія Володимирівна - приємна, делікатна і дуже уважна людина, а по-друге, професіонал своєї справи. Допомогла поправити здоров'я, не вдаючись до інвазивних методів діагностики та додаткових дорогих непотрібних обстежень.
 
Капітоліна Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 178
Репутація: 0
Статус: Offline
Була приємно здивована, коли потрапила на прийом до лікаря Догонової, Марія Володимирівна - прекрасний лікар, дуже уважна, грамотний фахівець. Провела обстеження і зуміла підібрати ліки так, що на сьогодні у мене прекрасні результати.
 
8Ulyana Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже, приємна молода лікарка, в курсі всіх сучасних методик, дуже позитивна і привітна! Рекомендую!
 
Болеслава Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть, будь ласка, в якій клініці приймає Марія Володимирівна чи у неї приватний кабінет?
 
Капітоліна Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 178
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Володимирівна приймає в клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі 60.
 
sunset24 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу поділитися своєю історією: На момент першого прийому в Марії Володимирівни я вже пройшла 6 фахівців, які просто доїли непотрібними обстеженнями, футболячи далі за списком симптомів до наступного фахівця. За відгуками знайомих, записалася до неї на прийом. Марія Володимирівна уважно вислухала проблему, оглянула і призначила оптимальну кількість аналізів, після результатів компетентно поставила діагноз і призначила дієве лікування, без непотрібних зайвих ліків! Хороший, грамотний, уважний і чуйний лікар!
 
Іванка66 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Приголомшлива лікарка, звернулася у зв'язку з питаннями щодо щитоподібної залози, лікарка все вислухала, дуже докладно про все розпитала, у підсумку відповіла на всі мої запитання, дала приголомшливі рекомендації, взагалі настільки приголомшливе враження. Лікар Догонова - професіонал своєї справи, тепер з ендокринології - тільки до неї!
 
Діонісія Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Це перша лікарка, яка почала мене лікувати правильно і якісно, після всіх невдалих походів. На власному досвіді можу рекомендувати!
 
Надія82 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися на прийом до цього ендокринолога? якщо можна залиште телефончик цієї клініки.
 
Болеслава Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Записатися можете через адміністратора клініки, ось номери телефонів - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Zubkov Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Володимирівна володіє величезною кількістю знань з ендокринології, терапії та суміжних спеціальностей, і весь час самовдосконалюється. Рекомендую від усього серця!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Догонова Марія Одеса відгуки (Догонова Марія Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: