Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Зробити поліпектомію Одеса ціна
Кейла Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Зробити поліпектомію Одеса ціна
 


Дівчата, у мене виявили поліп у матці. Лікар сказав, що потрібно робити поліпектомію. Переживаю, до кого краще звернутися, щоб усе пройшло добре. Порадьте, будь ласка!
 
Dana1990 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Кейла, рекомендую Колосову Олесю Василівну. Вона просто диво! У мене була поліпектомія у неї торік, і все пройшло чудово. Вона дуже уважна і професійна.
 
Звєрєва Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна. Колосова Олеся Василівна - найкращий гінеколог, якого я зустрічала. Вона детально пояснила, що і як відбуватиметься, і заспокоїла мене перед процедурою.
 
Дегтярьова1996 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 152
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую! Колосова Олеся Василівна - чудовий лікар. Робила в неї поліпектомію і залишилася дуже задоволена результатом. Усе пройшло швидко і безболісно.
 
Camilla2020 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, тільки до Колосової Олесі Василівни! Вона проводила мені поліпектомію в МКЛ № 10. Процедура зайняла не більше півгодини, а я практично нічого не відчула завдяки анестезії.
 
Burova Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 130
Репутація: 0
Статус: Offline
Олеся Василівна - дійсно чудовий фахівець. Після процедури я швидко відновилася і почуваюся чудово. Якщо потрібна консультація або процедура - тільки до неї!
 
Аеліта Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, теж рекомендую Колосову Олесю Василівну. Вона проводила мені поліпектомію, і все пройшло гладко. Дуже уважна і турботлива лікарка.
 
28Tatyana Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж хочу подякувати Колосовій Олесі Василівні. Завдяки їй моя поліпектомія пройшла успішно, і я швидко відновилася. Дуже рада, що звернулася до неї.
 
5Мила5 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся Василівна - найкращий вибір для поліпектомії. У мене були сильні переживання перед процедурою, але вона мене заспокоїла і все пройшло без проблем. Дуже вдячна їй!
 
Solnyshko57 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за рекомендації! Як можна записатися до Колосової Олесі Василівни? Де вона приймає?
 
Дегтярьова1996 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 152
Репутація: 0
Статус: Offline
Solnyshko57, Колосова Олеся Василівна приймає в МКЛ № 10. Її контактний телефон - 096-671-75-63. Записуйся, не пошкодуєш!
 
Yolka33 Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до позитивних відгуків про Колосову Олесю Василівну. Робила в неї поліпектомію, і все пройшло чудово. Швидко відновилася і жодних проблем.
 
Olesya8 Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую Олесі Василівні за її професіоналізм і турботу! Моя поліпектомія пройшла успішно, і я дуже задоволена результатом. Усім рекомендую цього лікаря.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: