Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса 21 поліклініка (Флеболог Одеса 21 поліклініка)
Флеболог Одеса 21 поліклініка
Iren4 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Флеболог Одеса 21 поліклініка


Дівчата, здрастуйте, будь ласка, підкажіть хорошого флеболога в Одесі.
 
Беспалова Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зверталася до Михайла Олександровича Чайки із захворюванням вен нижніх кінцівок, до цього в інших клініках лікування було неефективним. Він узявся за задавнений стан моєї хвороби, і з'явилися видимі значні поліпшення. На основі особистого досвіду можу сміливо його рекомендувати.
 
Selma Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Одного разу вже зверталася до одного лікаря-флеболога. Результат був, м'яко кажучи, не дуже, тож довго роздумувала над зверненням до Залевського Дмитра Михайловича, а радила мені його хороша подруга. Проте результатом лікування від лікаря Залевського лишилася цілковито задоволена! Окремим плюсом вважаю співвідношення ціни та якості роботи. Одним словом, професіонал! Рекомендую його послуги і вам!
 
Артамонова Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернулася до цього фахівця і не пошкодувала. Після первинного прийому мені вже було призначено процедуру лікування, а саме склеротерапію. Мені знадобилося 3 сеанси з моїм випадком варикозу. Дуже рекомендую Чайку М.А!
 
Olesya8 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася кілька місяців тому до Дмитра Залевського. Потрібен був досвідчений лікар-флеболог. До літнього сезону хотілося розібратися зі своєю недугою. Ознайомившись із моїм випадком, призначили дату наступного сеансу вже з лікуванням. Ціна повністю влаштувала. Операція пройшла добре!
 
Poplavskaya Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася спочатку до Михайла Чайки за консультацією, а потім лікувала варикоз. Робота стояча, останнім часом уже не було сил, як стали боліти ноги. Лікування реально допомагає. Рекомендую лікаря всім.
 
Yolka33 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходила лікування у прекрасного лікаря-флеболога Залевського Дмитра Михайловича. Довго мене мучили проблеми із судинними зірочками. Лікарем була виконана склеротерапія, що допомогло позбавити мене від моєї проблеми, також Дмитро Михайлович провів консультацію і розповів мені, що потрібно робити для профілактики утворення судинних зірочок. Справжній Айболить, рекомендую!
 
TigerLily Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Давно моя мама мучилася з варикозом. За знайомими дізналися про такого фахівця, як Чайка М.А. Судячи з відгуків, це досвідчений лікар-флеболог, якого дуже рекомендували. Записавшись на прийом, ми жодного разу не пошкодували про своє рішення. Лікар дійсно професіонал і ціна приємна. Дуже рекомендую!
 
romanovich Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Подруга зверталася до Залевського Д.М. півроку тому і залишилася дуже задоволеною результатом, тому я і вирішила також довіритися даному фахівцеві і дійсно переконалася, що цей лікар розуміється на своїй справі.
 
Rabbitcute Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Напишіть, де приймають ці лікарі і як до них можна потрапити.
 
Olesya8 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Надсилаю вам відомості - Дмитро Михайлович Залевський лікує у 2-му відділенні Медінституту на Пастера 9, телефони для запису 0971039911.
 
TigerLily Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Даю вам інформацію - Чайка Михайло приймає в Малиновській лікарні, телефони для запису 0976447223.
 
lubovvv Повідомлення # 13
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаю не з чуток, це два найкращі флебологи в Одесі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса 21 поліклініка (Флеболог Одеса 21 поліклініка)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: