Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Викликати дерматолога додому Одеса (Викликати дерматолога додому Одеса)
Викликати дерматолога додому Одеса
леночкаа Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Викликати дерматолога додому Одеса

Дівчата, поділіться досвідом, чи є у нас в Одесі дерматолог, який виїжджає додому? Хочу, щоб подивилася мого малого вдома, не знаю до кого звернутися, порадьте?
 
Викусся Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зверталася до Дмитренко Алли Михайлівни, якраз виїжджає додому, дивиться як дітей, так і дорослих. Ми залишилися дуже задоволені!
 
Ава Повідомлення # 3
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 238
Репутація: 0
Статус: Offline
І нам вона допомогла позбутися почервоніння під памперсами, до цього була у багатьох дерматологів, результат був тимчасовий, потім знову все поверталося.
 
ДіанаК Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар. Тільки завдяки їй мій псоріаз перейшов у ремісію. Дуже рекомендую!
 
Еллі Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий лікар - це Дмитренко О.М.. Залікувала екзему, яку інші лікарі діагностували хронічною. Виявилося, золотистий стафілокок провокував подразнення. Ось уже три роки нічого не турбує...
 
Машуня Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені допомогли позбутися акне, це захворювання не давало мені спокійно жити. Не дуже здорово, коли в 23 у тебе на обличчі "м'ясо". Алла Михайлівна фахівець, який знає дерматологію "від" і "до".
 
Регіна Повідомлення # 7
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий лікар дерматолог із тих багатьох, до кого я зверталася! Візьму на себе сміливість сказати, що Алла Михайлівна стала моїм сімейним лікарем. Зверталася неодноразово і завжди результат перевершував усі очікування.
 
Ася5 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 130
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася до Алли Михайлівни з акне, яке лікувала близько 15-и років, зокрема в кількох дерматологів без стійкого результату. За 2 місяці терапії я побачила результат, якого не було ніколи, і він зберігається і далі. При цьому лікування дуже щадне і підібране з урахуванням моїх особливостей здоров'я і способу життя.
 
Кармелітта Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Алла Михайлівна дає дуже багато інформації про перебіг захворювання, докладно відповідає на всі запитання, видно, що лікар безперервно вивчає актуальну інформацію і призначає лікування за сучасними стандартами. Раджу звернутися.
 
Яка Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Дайте, будь ласка, конкретну інформацію щодо цього лікаря?
 
Машуня Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Алла Михайлівна приймає в клініці "Про Медікал Гарант" на Обсерваторному провулку, 2/6, за необхідності виїжджає додому, зв'язатися можете за телефонами 0679049003, 0500137361.
 
леночкаа Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна за рекомендації!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Викликати дерматолога додому Одеса (Викликати дерматолога додому Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: