Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Гістероскопія Одеса відгуки
ant1ka Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Гістероскопія Одеса відгуки
 


Привіт, дівчатка! Скажіть, будь ласка, до якого гінеколога краще звернутися в Одесі для проведення гістероскопії? Хочу бути впевнена, що все пройде добре.
 
Nariko Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
ant1ka, настійно рекомендую звернутися до Колосової Олесі Василівни. Це просто дивовижна людина! Вона успішно зробила мені гістероскопію. Безмірно вдячна їй і вам раджу!
 
Golden_Lady Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю підтримую. Колосова Олеся Василівна - чудовий лікар. Спочатку вона дуже доступно роз'яснила, навіщо мені потрібна ця процедура без залякувань і тиску, надавши право вирішувати самій. Потім сама провела гістероскопію. Результатом задоволена, нічого не болить, не тягне.
 
Mine Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, і я до неї зверталася! Олеся Василівна провела мені гістероскопію на найвищому рівні. Після видалення поліпа майже відразу завагітніла. Вона не тільки професіонал своєї справи, а й дуже душевна людина.
 
Марино Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу підтвердити слова Вікторії. Олеся Василівна справді дуже уважний і компетентний лікар. Процедура пройшла безболісно, результатом дуже задоволена.
 
lerka Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся Василівна - найкращий вибір для гістероскопії. Після її консультації та процедури у мене зникли всі страхи і сумніви. Тепер раджу її всім своїм подругам.
 
радіона Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до позитивних відгуків! Колосова Олеся Василівна - професіонал своєї справи. Дуже рада, що звернулася саме до неї. Процедура пройшла безболісно і без ускладнень.
 
Svetla Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя гістероскопія в Олесі Василівни пройшла просто ідеально! Дуже вдячна їй за уважне ставлення і якісну роботу. Усім раджу!
 
Ulyana Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, якщо хочете зробити гістероскопію, звертайтеся тільки до Колосової Олесі Василівни. Це справжній професіонал і просто чудова людина. Процедура пройшла без болю і дискомфорту, результатом дуже задоволена.
 
Dinara Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, підкажіть, як можна записатися до Олесі Василівни і де вона приймає? Хочу потрапити саме до неї після ваших відгуків.
 
Віка-торія Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Велике спасибі за відгуки та контакти! Теж збираюся звернутися до Колосової Олесі Василівни. Ваша інформація дуже допомогла.
 
Марино Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Dinara, Колосова Олеся Василівна приймає в МКЛ № 10. Її контактний телефон - 096-671-75-63. Записуйся, не пошкодуєш!
 
ant1ka Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за рекомендації! Уже записалася на прийом до Олесі Василівни. Дуже сподіваюся, що моя гістероскопія пройде так само добре, як у вас.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: