Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Реабілітаційний центр Diva - Center Одеса відгуки (Реабілітаційний центр Diva - Center Одеса відгуки)
Реабілітаційний центр Diva - Center Одеса відгуки
МаксГ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Реабілітаційний центр Diva - Center Одеса відгуки


Хочу відправити брата в реабілітаційний центр. Він алкоголік. Мені рекомендують звернутися в реабілітаційний центр Diva - Center. Це хороший центр? Що скажете?
 
НазарЛ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Я проходив особисто в центрі Diva - Center курс реабілітації від наркоманії. Там працюють чудові молоді фахівці, дуже хороші хлопці. У центрі дуже цікаво. Мені допомогли позбутися наркотичної залежності в реабілітаційному центрі Diva - Center. Рекомендую.
 
КатяЕ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій чоловік проходив курс реабілітації в центрі Diva Center. Відмінний результат, просто чудовий. Перестав бути наркозалежним. Величезна подяка всім хлопцям, які там працюють. Усі молодці.
 
ОльгаД Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий реабілітаційний центр це Diva - Center. Мені допомогли позбутися спайсозалежності. У центрі працюють чудові психологи. Тут індивідуальний підхід до кожного. Результат просто дивовижний. Тепер я за здоровий і спортивний спосіб життя. Повністю змінилися життєві пріоритети. Дякую за допомогу.
 
СтепанЕ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Реабілітаційний центр Diva - Center найкращий. Допомогли мені позбутися ігроманії. Повністю позбавили мене цієї фобії. Велике спасибі всім хлопцям, хто там працює. Відмінний центр.
 
ГолдаГ Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Вам правильно радять звернутися в реабілітаційний центр Diva-Center. Це найкращий центр. Дуже допомогли нашій родині, змогли позбавити мого чоловіка алкоголізму. Величезна подяка всім хлопцям, які там працюють.
 
КостяХ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
У реабілітаційному центрі Diva- Center працюють чудові молоді фахівці. Вони допомогли мені позбутися наркозалежності. Тепер я живу зовсім іншим життям. Я став іншою людиною, сильною і щасливою. Спасибі всім велике.
 
ЗояГ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Ви можете сміливо відправляти свого брата на реабілітацію в Diva-Center. Там швидко змогли допомогти моєму чоловікові позбутися алкоголізму. Він став зовсім іншою людиною. У нього повністю змінилися життєві пріоритети. Став займатися спортом і брати участь у громадському житті.
 
ФедяР Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Я сам проходив курс реабілітації в центрі Diva - Center. Там мені допомогли позбутися наркозалежності. Тут працюють чудові професіонали. Я став зовсім по-іншому дивитися на життя. У мене з'явилися друзі. Велике спасибі всім хлопцям центру.
 
МаріяО Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій брат теж проходив реабілітацію в Diva Center. Просто чудовий результат. Мій брат перестав бути ігроманом. У нього повністю пройшла ігроманія. Психологи центру прибрали повністю у нього цю фобію. Велике спасибі всім хлопцям центру за їхню допомогу.
 
МаринкаН Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Будь ласка, напишіть, де знаходиться цей реабілітаційний центр Diva - Center. Дуже потрібна допомога їхніх фахівців. Якщо є, то дайте номер телефону. Дякую. Чекаю.
 
МаксГ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Бачу мені правильно радять звернутися до реабілітаційного центру Diva-Center. Прошу вас напишіть адресу центру і якщо є телефон. Велике всім спасибі за розуміння.
 
ФедяР Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Адреса реабілітаційного центру Diva - Center, м Одеса вулиця Відважних 1\6. Телефон директора 0976800008 Коваленко Ігор. Телефонуйте.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Реабілітаційний центр Diva - Center Одеса відгуки (Реабілітаційний центр Diva - Center Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: