Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Лікар психотерапевт Одеса (Лікар психотерапевт Одеса)
Лікар психотерапевт Одеса
Регіна Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар психотерапевт Одеса


Після невдач в особистому житті з'явилася депресія. Можете порадити грамотного психотерапевта для консультації?
 
ЛейлаКо Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Я б порадила вам звернутися до Гончарової Тетяни Сергіївни, яка приймає під час війни тільки онлайн або до Яна Леонідовича Козлова, з яким ви можете проконсультуватися під час особистої зустрічі.
 
Яка Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович дуже чуйно й уважно вникає в проблему, слухає і пояснює що, чому і як. Намагається працювати не тільки з проблемою, яка є на даний момент, а й з тим, що їй передувало. Допомагає зрозуміти, що потрібно робити і як сприймати всі життєві перешкоди, без шкоди для душевного самопочуття. Рекомендую!
 
Едік Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Гончарова досвідчена, одразу розповіла причини поганого самопочуття, що з чого виникає. І як із цим боротися.
 
Ілона25 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Затишний кабінет. Гарне співвідношення ціни та якості. Гончарова Т.С. дуже уважна і досвідчена.
 
Серафима Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася до Яна Леонідовича не один раз. Дуже хороший лікар і грамотний фахівець, небайдужий до чужих проблем, уважний і терплячий. Мені дуже допомагають зустрічі з ним. Рекомендую!
 
Ангел Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Козлов - найкращий у своїй справі! Я безмірно йому вдячна. Вислухав, ставив коректні запитання. Лікар із високим рівнем емпатії! Усім дуже раджу. Людина дійсно любить свою справу і ставиться до пацієнтів із душею.
 
Леда Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Дайте, будь ласка, контакти Яна Леонідовича, де і коли він приймає?
 
ЛейлаКо Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович приймає в клініці Лікаріум. Телефон для зв'язку - 093 5727387.
 
Кирьяна Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна дізнатися координати Гончарової Т.С.
 
Ілона25 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Гончарова Тетяна Сергіївна проводить сесії онлайн через ватсап, вайбер, телеграм - 0987000260.
 
Анжела40 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
З Яном Леонідовичем, нарешті, побороли мій невроз, нарешті я можу знову почуватися добре і насолоджуватися життям! Розлучення з чоловіком стало для мене справжнім ударом, і за допомогою грамотного фахівця я тепер тримаю свої нерви під контролем.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Лікар психотерапевт Одеса (Лікар психотерапевт Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: