Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Хороший дерматолог дитячий Одеса (Хороший дерматолог дитячий Одеса)
Хороший дерматолог дитячий Одеса
ВітяН Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший дерматолог дитячий Одеса


Потрібна консультація, дуже хорошого дитячого дерматолога. У сина сильний вугровий висип на обличчі. Може ви знаєте хорошого лікаря? Напишіть, будь ласка, про нього.
 
ГришаЛ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Ви можете сміливо звернутися до Дмитренко Алли Михайлівни. Це дуже обізнаний і кваліфікований дитячий дерматолог. У мого сина, швидко прибрала вугровий висип з обличчя. Дуже досвідчений лікар.
 
ІванФ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам рекомендую звернутися до Дмитренко Алли Михайлівни. Це найкращий дитячий дерматолог. Прибрала у моєї доньки, контактний дерматит. Виписала дуже хороше й ефективне лікування. Відмінний фахівець. Величезна подяка Дмитренко Аллі Михайлівні за надану допомогу.
 
МихаГ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже сподобалося, як працює Дмитренко Алла Михайлівна. Відмінний професіонал. Досвідчений і обізнаний дитячий дерматолог. Лікар змогла досить швидко, вилікувати мою доньку від атопічного дерматиту. Відразу поставила правильний діагноз, призначила потрібне лікування. Молодець.
 
БогданЯ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам рекомендую звернутися до Дмитренко Алли Михайлівни. Ось це справжній лікар. Дуже обізнаний і кваліфікований дитячий дерматолог. Прибрала у мого сина два фурункули, хірургічним шляхом. Призначила необхідні ліки. З моєю дитиною повний порядок. Дякую Дмитренко Аллі Михайлівні.
 
АндрейН Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж дуже сподобалася лікарка Дмитренко Алла Михайлівна. Спеціаліст екстра класу, чудовий професіонал. Досвідчений дитячий дерматолог. Прибрала рожеві прищі в сина, дуже швидко. Призначила потрібне медикаментозне лікування. Усе тільки за фактом, нічого зайвого. Рекомендую.
 
ГошаФ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звертався разом із сином по допомогу до Дмитренко Алли Михайлівни. Прекрасний фахівець. Скажу, навіть найкращий. Грамотний дитячий дерматолог. Прибрала грибкові патології шкіри та нігтів у сина. Дуже залишився задоволений роботою Дмитренко Алли Михайлівни. Рекомендую вам звернутися до Дмитренко Алли Михайлівни.
 
ЗояГ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
У моєї дитини по всій шкірі почалися висипання. Я за порадою знайомих звернулася до Дмитренко Алли Михайлівни. Найкращий дитячий дерматолог. Алла Михайлівна відразу поставила діагноз - дерматит алергічного характеру. Призначила хороше медикаментозне лікування. З моєю дитиною повний порядок. Велике спасибі Дмитренко Аллі Михайлівні.
 
ГлашаК Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Нам допомогла позбутися лишаю Дмитренко Алла Михайлівна. Це чудовий фахівець. Дуже хороший дитячий дерматолог. Правильно поставила діагноз, призначила хороше і перевірене медикаментозне лікування. Рекомендую вам звернутися до Дмитренко Алли Михайлівни.
 
ЛюдаА Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені потрібно повести сина на консультацію до Дмитренко Алли Михайлівни. У дитини сильні висипання на шкірі. Будь ласка, напишіть номер телефону лікаря. І якщо є, адресу де працює Алла Михайлівна. Дякую.
 
ВітяН Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Величезна подяка всім. Із задоволенням підемо із сином на консультацію до Дмитренко Алли Михайлівни. Буду дуже вдячний, якщо ви напишете де приймає лікар і дайте, будь ласка, номер телефону Алли Михайлівни. Дякую.
 
МихаГ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Дитячий дерматолог Дмитренко Алла Михайлівна працює тільки за попереднім записом. Телефон лікаря 0679049003. Приймає в клініці "Про Медікал Гарант" на Обсерваторному провулку, 2/6.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Хороший дерматолог дитячий Одеса (Хороший дерматолог дитячий Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: