Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Консультація ендокринолога Одеса (Консультація ендокринолога Одеса)
Консультація ендокринолога Одеса
Афанасія1956 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
Консультація ендокринолога Одеса


Доброго дня всім, хто цікавиться! Може хто знає хорошого ендокринолога? Може самі лікувалися або друзі знайомі? Дисбаланс щитоподібної залози й таке відчуття, що все життя проходить уві сні. Бо постійно хочеться спати і постійно моторошна апатія. І лише зрідка настають моменти просвітлення, що тривають не так довго, як хотілося б. Підкажіть хто мені може допомогти.
 
Alikhan Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Думаю, вам варто звернутися до Догонової Марії Володимирівни, молодої, але дуже тямущої ендокринологині.
 
Nira1 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотний лікар. Уважно слухає. Все чітко пояснює. Все по справі та по суті. Рекомендую. Спостерігаюся в неї.
 
mirra Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Марії Володимирівни зі станом вічної втоми, вранці вставала вже розбита. Лікарка провела обстеження, призначила препарати, але це не особливо важливо, вразили її людяність, переживання, турбота до свого пацієнта. Я в житті не зустрічала таких лікарів у платних клініках, зазвичай вони роблять лише те, що входить у вартість прийому, але доктор Догонова робить набагато більше, ніж передбачено платним прийомом. Лікар просто шикарний!
 
Беатріс Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся у Марії Догонової, із захворюваннями щитоподібної залози. Довго "ходила" по лікарях, ніяк не могли поставити діагноз. До цього лікаря потрапила вже в досить серйозному стані. Дуже вдячна за її увагу та лікування.
 
Люда1980 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Призначене лікування Марією Догоновою дає результат. Була до неї в інших фахівців, але, потрапивши до Марії Володимирівни, зрозуміла, що вона найкращий фахівець.
 
РозанаУВ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
У Догонової М.В. спостерігаюся, і можу сказати, що кращого ендокринолога в Одесі я не зустрічала. Дуже грамотна, чуйна і ввічлива людина. Це лікар, до якого йдеш на прийом із задоволенням, знаючи, що отримаєш грамотне лікування і масу позитивних емоцій.
 
Роуз Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже чуйна і чуйна людина. А як фахівець, порівняння їй немає! Завжди все уважно вивчить. Ніяких загальних слів і термінів, тільки конкретно!
 
Maryanna5 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго шукала хорошого ендокринолога і, нарешті, знайшла - Марію Володимирівну Догонову. Дуже уважна і грамотна. Зауважу, що доводиться їздити з області, але лікарка того варта.
 
kretto Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотний і привітний лікар. Детально все розповідає та пояснює. Добре знається на діагностиці та не призначає непотрібних ліків. Дуже сподобалася!
 
Христина20 Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо не важко, залиште, будь ласка, контакти Марії Володимирівни.
 
Люда1980 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Залишаю - Марія Володимирівна приймає в клініці Лікаріум, контактні телефони клініки - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Хриса Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Короткий термін лікування. Відмінний результат. Професійний підхід. Ідеальний перебіг лікування. Діагностика - вищий клас. Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Консультація ендокринолога Одеса (Консультація ендокринолога Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: